Tavo blogi įpročiai, atstumiantys kitus ir gadinantys įvaizdį

Yra įpročių, kurie net ir pačią elegantiškiausiai atrodančią merginą pavers atsumiančia. Blogųjų įpročių sąrašas štai čia - pežvelk, ar nekartoji šių klaidų.

NEREIKĖTŲ...

Naudotis išmaniuoju telefonu ar planšetiniu kompiuteriu lovoje

Žmonės nežino, kaip stipriai tai kenkia produktyvumui ir miegui. Trumpieji mėlynieji spinduliai veikia nuotaiką, turi įtakos energijos lygiui ir miego kokybei. Jei tampa tavo vakaro rutina, nenuostabu, kodėl skundiesi nemiga ar negiliu miegu. Ryte atsikeli nepailsėjusi, o dieną leidi neproduktyviai, todėl pamiršk apie technoginių prietaisų naudojimą bent valandai iki meto, kai eisi miegoti.

Skaityti pranešimus išmaniajame telefone pokalbio metu

Niekas taip neerzina, kaip vidury pokalbio stveriantis išmanųjį ar nuolat į jį žvilgčiojantis žmogus. Jei susitinki su sena drauge ir vietoje to, jog klausytumeisi jos pasakojimų, čiumpi telefoną, galima įtarti, jog esi priklausoma nuo šiuolaikinių technologijų arba paprasčiausiai skundiesi dėmesio koncentracija. Vienaip ar kitaip, žvlegti į išmanųjį telefoną pokalbio nėra nei mandagu, nei tro

Sakyti „taip“, kai reikėtų sakyti „ne“

Kalifornijos universitete atliktas tyrimas parodė – kuo sunkiau jums pasakyti „ne“, tuo didesnė tikimybė, kad patirsite stresą, pervargimą ar net depresiją. Jei į visus siūlymus atsakysite teigiamai, užkrausite sau tokią naštą, kurios nesugebėsite patempti. Todėl išmokite atsakyti neigiamai - tai pasitarnaus jūsų vidiniam pasauliui. Ir gyventi bus kur kas lengviau!

Dažniau užsisakyti maistą į namus nei gaminti

Maisto gaminimas ne kiekvienam yra maloni veikla, tačiau nuolat valgyti kavinėse ar užsisakyti į namus nėra nei finansiškai naudinga, nei sveika. Kur kas geriau skirti šiek tiek laiko maisto gaminimui ir pasimėgauti tikru, naminiu maistu, kuris ne tik maistingas, bet ir be galo gardus.

Nepalaikyti ryšių su draugais ir šeimos nariais

Net jei esi maištinga, arši ir į ginčus besivelianti asmenybė, būtina suvokti, jog šeimos nariai visuomet bus tie, kurie tave palaikys net ir sunkiausiu momentu, todėl turėtum su jais elgtis pagarbiai ir skirti bent mažumėlę dėmesio bei laiko jiems. Taip pat vertėtų kuo dažniau aplankyti savo senelius - patikėk, tavo apsilankymas jiems yra viena laimė.

Degintis soliariumuose arba dažnai degintis saulėje

Ar apelsino atspalvio oda vis dar madinga? Kažin, ar kada nors ji tokia buvo. Pernelyg dažnas kaitinimasis saulėje ne tik sukelai odos vėžio riziką, bet ir sausina bei sendina odą. Todėl atsisakyk saulės vonių ir išsaugok odos grožį!

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis