Taip teigiama: šiuose 5 miestuose gimė karščiausi vaikinai!

Ar žinai, kuriuose Lietuvos miestuose gimė patys žaviausi vaikinai? Tiesa, jie ne tik žavūs, bet ir didžioji dalis jų - išsilavinę, mokantys bendrauti su merginomis, turintys ką pasakyti, gebantys prajuokinti ir puikūs draugai. Štai tie vaikinai:

ALYTIŠKIAI. Alytiškiai vaikinai nuo mažumės formuoja tvirtą vertybinę sistemą, dažniausiai juos puikiai išauklėja šeima, tad alytiškiai be galo rūpinasi savo merginomis. Tiesa, būdami labai žavūs ir patrauklūs jie per gyvenimą dažnai turi nemažai merginų. Na, bet dėl jų žavesio neįmanoma ginčytis - alytiškiai dažniausiai aukšti, vyriški, turintys nepriekaištingą šypseną.


KAUNIEČIAI. Tai vieni gražiausių vaikinų, kurių veido bruožai dažnai būna dailūs, o šypsena tiesiog pakeri. Dažniausiai kauniečiai itin atletiški, todėl išsiskiria nuostabia fizine forma. Jie prisižiūri save, propaguoją sveiką mitybą. Be to, kauniečiai toli gražu nepasipūtę, jie paprasti, atviri ir visai nesinaudoja savo prigimtiniu žavesiu.


PALANGIŠKIAI. Iš nedidelio kurortinio miestelio kilę vaikinai - be galo dailūs. Nors jie ganėtinai ramūs, kuklūs, yra be galo žavūs. Jie dažniausiai patinka merginoms, kurioms nepatinka išsišokėliai, netraukia itin šnekūs, landūs ar pernelyg vadovaujantys vaikinai. Iš pajūrio kilę vaikinai dažnai turi vešlius, sveikus plaukus ir tobulo grožio akis. Tiesa, kadangi jie pratę prie šiltojo sezono linksmybių, tuo laikotarpiu gauna nemažai merginų dėmesio, tad dažnokai nėra linkę megzti rimtų ryšių.


PANEVĖŽIEČIAI. Iš Panevėžio kilę vaikinai - ne tik be galo žavūs, bet ir turintys išskirtinį humoro jausmą vaikinai. Tai be galo sėkmingi vaikinai, kuriuos lydi laimė tiek asmeniniame, tiek profesiniame gyvenime. Žygimantai neretai pasižymi sportiška figūra, mat sportinė veikla jiems nėra atstumianti. Jie žavūs, dievinantys savo darbą vaikinai.


VILNIEČIAI. Sostinėje gimę ir augę vaikinai pasižymi ne tik dailia, vyriška išvaizda, tačiau ir puikiomis manieromis, kultūringumu. Ne veltui jie gimė didmiestyje, kuriame kultūra tiesiog klesti. Iš tiesų, vilniečiai vaikinai dažniausiai yra tikros dovanos savo partnerėms. Galantiški, rūpestingi, atsidavę - jie sugeba savo mylimas merginas pakylėti iki dangaus. Vilniečiai ne tik puikiai elgiasi, bet ir be galo žavūs. Tiesa, savo žavesiu neretai naudojasi ir mergina daugelį merginų, kol nesuranda tos vienintelės.Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis