5 jų akiai žaviausios merginos pagal gimimo mėnesius

Žavesys - tai ne tik spindinti šypsena ar atletiškos kojos. Žavesiu sklindame iš vidaus, mus gražina pasitikėjimas savimi, humoro jausmas, patirtys, atvirumas, išklausymas ir daugybė kitų puikių savybių, kurios visos telpa žodyje žavesys. Ar žinai, kokį mėnesį gimusios yra žaviausios JŲ akimis?

BALANDIS. Kokios yra merginos, kurios patinka vaikinams? Visų pirma, jos būna savimi. Ne Elena, ne Ieva, ne Migle. Kopijuodamos kitų merginų elgesį rizikuojame prarasti savąjį aš, o tai labai gerai pastebi ir vaikinai. Todėl pasistenk ir toliau išlikti tokia, kokia esi. Nebandyk perlipti per save ir vaizduoti tą, kuria niekuomet nesugebėsi būti. Be to, tu gebi gerai leisti laiką ir be vaikinų. Tos, kurios yra priklausomos nuo vaikinų dėmesio, vaikinus net erzina. Juk gali puikiai leisti laiką ir be jų - su draugėmis ar užsiimant savo mėgstama veikla, kurios turi nemažai, mokslais. Esi iš tų, kuri nepadaro vaikinų paieškos savo pagrindiniu gyvenimo prioritetu ir tai juos velniškai traukia!


LIEPA. Esi drąsi, niekad nestovi kamputyje ir pati gali parodyti vaikinui, jog jam simpatizuoji. Vaikinai dievina merginų iniciatyvą. Kas tai bebūtų - ar kvietimas papietauti, ar iniciatyva intymiuose santykiuose, vaikinams patinka, jog pati mergina dėl jų stengiasi ir kovoja. Ledo karalienės patinka tik tol, kol nepradeda tirpti... Be to, esi ta, kuri nuolatos tobulina savo vidinį pasaulį, visuomet turi ką pasakyti, esi intelektuali, išsilavinusi, įdomi pašnekovė. Vaikinai gali galvoti apie gražią merginos išvaizdą, tačiau išorė niekada nepralenks vidaus. Taip jau yra, vien graži, tačiau šalta, nesirūpinanti ar humoro jausmo stokojanti panelė niekada nebus ta, su kuria vaikinai norės megzti ilgalaikius santykius.


GRUODIS. Gruodį gimusios spinduliuoja ne tik nepaprasta charizma, bet ir yra tvirtos, pasitiki savimi. Vaikinams merginos pasitikėjimas savimi atrodo labai seksualus bruožas. Tai, kaip elgiesi su vaikinu, ar pasitikėdama savimi su juo kalbi, turi daug įtakos jo požiūriui į tave. Be to, pasižymi komunikabilumu, gebėjimu bendrauti. Tu žinai, jog mokėjimas bendrauti tai nėra plepumas. Mokėjimas komunikuoti vaikinams siejasi su gebėjimu bendrauti įvairiomis temomis, maloniu balso tembru, geru humoro jausmu. Tikra tiesa - gražios merginos tinkamos trumpalaikiams santykiams, tačiau norėdamas ilgesnės draugystės, vaikinas rinksis tą, su kuria jam malonu bendrauti. Taip pat esi nepriklausoma, dievini laisvę. Merginos, kurios turi savo gyvenimą, mėgstamą veiklą ir draugus, vaikinams patinka kur kas labiau nei tos, kurios prilimpa prie vaikinų ir neduoda jiems ramybės kiaurą dieną per parą.


SPALIS. Spalį gimusios - elegancijos, rafinuotumo įsikūnijimas. Daugybę merginų, gimusių spalį, yra tikros atlapaširdės, kurios su visais žmonėmis elgiasi kaip su lygiais ir stengiasi kiekvienam daryti gera. Sąžiningumas veda jas į priekį, skatina kitus žmones jais pasitikėti ir sudaro gerą įspūdį. Tai viena ryškiausių teigiamų šį mėnesį gimusių savybių. Šį mėnesį gimusios dievina estetiką ir grožį, tad stengiasi save tuo apsupti. Jos iš prigimties gamtos apdovanotos ypatingu grožiu, o kur dar puikus stiliaus pojūtis - priešinga lytis prie jų limpa tarsi musės prie medaus.


GRUODIS. Šį mėnesį gimusios įkvepia ne tik turtingu vidumi, bet ir nuostabia išvaizda, skatina stengtis ir puoselėti savo kūną bei tobulinti stilių. Tai įvairiapusės asmenybės. Šį mėnesį gimusios niekuomet nepabosta, mat visuomet stengiasi stebinti ne tik save, bet ir aplinkinius. Kam patinka nuobodžios asmenybės, kurių gyvenimas teka viena ta pačia vaga? Jos stengiasi ieškoti naujų potyrių, nevengia pokyčių ir nesibaimina metamorfozių. Juk taip gyventi įdomiau!

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis