10 ypatybių, kodėl namuose nuostabu auginti Sibiro haskį

Sibiro haskiai - vieni unikaliausių šunelių. Jie judrūs, veiklūs, aktyvūs ir be galo gražūs. Juos auginantys džiaugiasi geriausiu šeimos draugu ir teigia, jog tokių šaunių šunelių dar reikėtų paieškoti. Štai kodėl augindama Sibiro haskį esi pati laimingiausia:

Namuose turi gyvą pagalvėlę. Sibiro haskių kailis - ypatingas. Jis minkštas, purus, jį daugeliui patinka glostyti, todėl jų kailiukas tarsi pagalvėlė, ant kurios taip ir norisi prigulti.


Turi nuostabaus grožio šunelį. Sibiro haskiai - vieni gražiausių šunų, kurie išsiskiria ne tik ypatingo grožio kailiu, bet ir akimis, kurios keri daugelį. Būtent išskirtinio atspalvio akys Sibiro haskius išskiria iš kitų šunų.


Turi šunį, su kuriuo niekada nebus nuobodu. Sibiro haskiai - itin aktyvūs šunys, todėl sėdėti vienoje vietoje juos auginant nepavyks. Tad nuobodžiauti su jais tikrai neteks.


Su šiuo šuneliu daug judi. Sibiro haskiams privalu gauti reikiamą fizinį krūvį, todėl jiems būtina daug dūkti ar vaikščioti. Kartu su Sibiro haskiu prisivaikščiosi, o kartu ir pasportuosi, įgausi reikiamą fizinę formą bei paprasčiausiai smagiai praleisi laiką.


Turi išmintingą šunį. Sibiro haskiai greitai mokosi naujų dalykų, be to, yra laikomi vieni protingiausių šunų, mat geba staigiai reaguoti į aplinką, kantriai leidžiasi mokomi dresūros, yra stropūs, o su amžiumi darosi vis labiau išmintingi.


Turi tikrų tikriausią šeimos draugą. Jei kitų veislių šunys pasižymi individualumu, egocentriškumu, perdėtu dėmesio troškimu, tai Sibiro haskis niekuomet nepaliks šeimininkų vienų ir nesimėgaus vienatve, tačiau nelys į akis. Jam visuomet džiugesį kelia buvimas su šeimininkais, gulėjimas susirangius greta jų kojų.


Turi geriausią maudynių draugą. Nesibaimindama gali kartu su savimi vežtis Sibiro haskį prie jūros ar ežero - vasarą jis taps pačiu geriausiu maudynių draugu, nes tiesiog dievina vandenį, buvimą jame ir žaidimus.


Turi sveiką šuniuką. Jei tinkamai prižiūrimi, šios veislės šuniukai yra sveikumo įsikūnijimai. Retai kada sergantys genetinėmis ligomis jie gali susirgti nebent jei jiems taikoma netinkama priežiūra, jų mityba nėra pilnavertė. Taip išvengiama gausybės apsilankymų pas veterinarus ir išlaidų, kurias būtų galima investuoti kitur.


Turi geriausią buvimo gamtoje draugą. Kadangi šios veislės šunys aktyvūs, jie kuo puikiausiai geba būti gamtoje, yra smagūs ir gali tapti puikiais iškylų draugais.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis