5 lietuviškos pavardės, kurias turi gražiausios merginos

Grožis - merginos gebėjimas save pateikti, manieros, kultūringumas, nuoširdumas, spinduliuojamas moteriškumas. Teigiama, kad šias pavardes turinčios merginos turi ypatingą charizmą, kuri skleidžia išskirtinį grožį.

Ambraz (Ambrazevičiūtė) (Ambrazaitė). Gana ilgą ir įsimenamą pavardę turinčių merginų stiprioji pusė - nuoširdumas ir atvirumas. Jos tiesiog keri savo moterišku bei mielu žavesiu. Šios mergino tiki, jog ne veido bruožų visuma ar atletiška figūra lemia tikrąjį grožį. Nors šios merginos žino, kaip svarbu puoselėti savo išvaizdą, išorinį grožį, jos niekada nevirs tuštutėmis lėlytėmis, kurioms rūpi vien tik išorinis pavidalas. Jos tikrai nepasiliks makiažo, plastinių operacijų, gražių drabužių ar aksesuarų pasaulyje, nes žino, jog tikrasis žavesys yra charizmatiškumo, bendravimo ir būdo visuma.


Daunor (Daunoraitė) (Daunorytė). Iš D raidės prasidedantys vardai bei pavardės sietini su darbštumu bei neišsenkančia energija. Josos visuomet ieško išeičių, pačios reguliuoja gyvenimo tėkmę ir jei nori, pačios išsirenka partnerį. Jos ne tos, kurios nuleidžia rankas vos kilus pirmajai problemai. Daugelį žavi tai, jog šios merginos lengvai prisitaiko prie pokyčių. Jos yra drąsios, užtikrintai žengia gyvenimo keliu ir nepalieka jokių abejonių, jog yra ryžtingiausios, todėl tai joms prideda neįtikėtino grožio.


Kazlausk (galūnės - aitė, - ytė). Šios populiarios pavardės kilmė - iš lenkų ar baltarusių kalbų. Vis dėlto merginų su šia pavarde mūsų šalyje gausu. Šios merginos dažniausiai yra drąsios, kalbios, joms nesunku parodyti susižavėjimą ar dėmesį, jos nėra tylenės. Natūralus, įgimtas grožis ir jų nepaprastas bendravimas lemia, jog jos vertos gražuolių titulo. Daugelį tiesiog pakeri, kokios be galo žavios, išmintingos, tačiau kartu labai paprastos ir žemiškos yra šios merginos.


Mešk (Meškauskaitė) (Meškytė) (Meškaitė). Sena ir gana dažna lietuviška pavardė turi ypatingą reikšmę. Šią pavardę turinčios merginos išsiskiria organizuotumu ir yra apdovanotos gamtos grožiu.  Jos tvirtai žino, jog yra gražios, tačiau naudojasi ne savo grožiu, o prigimtinėmis proto savybėmis. Tai gražių ir protingų merginų komplektacija. Ši merginos dažniausiai yra gamtos apdovanotos labai ryškais veido bruožais - putlesnėmis lūpomis bei išraiškingomis akimis, ne tai lemia, jog jos pirmiausia traukia žvilgsnius. Jų plaukai - itin sveiki, todėl atidi priežiūra jų grožiui išlaikyti nėra būtina. 


Urbon (galūnės - avičiūtė, - aitė, - ytė) Pavardė kilo iš vardo Urbonas. Lotyniškai urbanus reiškia „miestietis“. Šis vardas preityje pasižymėjo populiarumu, o iš jo lietuvių kalboje padaryta daugybė pavardžių. Šioms merginoms gamta dovanojo ne tik puikų, taikų charakterį, bet ir apdovanojo natūraliu grožiu. Joms visai nebūtina daug dažytis ar kiurksoti grožio salonuose - užtenka vos vos pabrėžti savo natūralų simpatiškumą. Jos dažnai aplinkinius traukia ne tik švelnia išvaizda, bet ir puikiomis manieromis. Jos visuomet stengiasi išlaikyti tiesią laikyseną, nesikūprina, prie stalo nečepsi ir nemėgsta keiksmų. Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis