8 vaikinų vardai, kurie lems, jog tau bus dovanojama pasaka iki gyvenimo galo

Ne kiekvienas vaikinas ar vyras sugeba nuoširdžiai mylėti. Neretam vyriškosios lyties atstovui meilės jausmas greitai išblėsta, todėl tų, kurie prisiekę mylėti iki gyvenimo galo laikysis duoto žodžio, nėra tiek daug. Nori tikėk, nori, ne, gana nemenką reikšmę vaikinų ištikimybei bei betarpiškai meilei turi jiems skirtas vardas. Štai kokie vaikinų vardai, tikėtina, dovanos pačią didžiausią laimę:

Dovydas. Šis vardas kilęs iš hebrajiško žodžio mylimas. Jų varde įskiepytas gebėjimas mylėti. Dovydai - vyriškumo, džentelmeniškumo bei elegancijos įsikūnijimai. Neretai Dovydai būna mąslūs, gana gruboki, kartais net šalti, tačiau kai įsimyli, gali dėl savo mylimosios atiduoti viską. Draugystė su Dovydu gali būti pati nuostabiausia, jei jo... neišduosi. Išdavystė Dovydui prilygsta pragarui.


Erikas. Vardas kilo iš senovės skandinavų vardo Eirikr, reiškia amžinas, visiems laikams. Erikas reiškia veiklumą, energingumą. Su Eriku būsi saugi ir užtikrinta, nes Erikai pasižymi šeimyniškumu, pastovumu bei gebėjimu išlaikyti santykius. Tai vieni pastoviausių vaikinų, kurie labai vertina meilę bei palaiko puikius santykius su šeima ir giminėmis.


Ramūnas. Vardas kilęs iš lietuvių kalbos ir reiškia ramus, tylus, lėtas. Ramūnai - be galo sėkmingi vaikinai, kuriuos lydi laimė tiek asmeniniame, tiek profesiniame gyvenime. Šalia savęs jie trokšta matyti pasitikinčią savimi ir veiklią merginą, tad jei atitinki šiuos standartus, būsite tobula pora. Ramūnai, jei myli, padovanos mylimam žmogui net pačią saulę - jie yra be galo dosnūs ir meilūs.


Henrikas. Henrikas yra kilęs iš vokiečių kalbos ir reiškia galingas, stiprus. Henrikams dažniausiai gamta yra dovanojusi nepaprastai atletišką kūną ir gebėjimą pritraukti merginų dėmesį. Tiesa ta, jog nors Henrikai atrodo tikri donžuanai, iš tiesų yra be galo rūpestingi savo antrosioms pusėms. Tai vieni labiausiai atsidavusių poroje vaikinų, kurie labai vertina merginas.


Giedrius. Giedrius iš liet, kalbos reiškia „šviesus, saulėtas, tyras“. Giedrių varde užkoduotas nuolatinis tiesos ieškojimas, todėl su Giedriais santykiai bus skaidrūs ir aiškūs. Giedriai nėra linkę išduoti, jie vertina santykius ir stengiasi dėl jų kaip tik gali. Visgi Giedriai turi puikią uoslę - jei juos išdavinėsi ar santykiuose jausiesi nebegerai, jie šią tiesą pasakys anksčiau nei spėsi jiems tai pranešti.


Mantvydas. Mantvydas iš liet. kalbos reiškia „protingas, praregėjęs“. Vardas Mantvydas kilęs iš romėnų kilmės ir reiškia žodį vyras. Jie dažniausiai puikiai žino, ko nori iš gyvenimo ir vadovaujasi savo tvirta pozicija. Tai vaikinai, kuriuos pavergti nelengva, bet jei Mantydai įsimyli, savo mylimąją pakylėja iki dangaus. Dovanos, siurprizai, romantiškos staigmenos, kelionės...


Oskaras. Oskaro vardas kilęs iš anglų kalbos ir reiškia ,,dievas“ + gar „ietis“. Oskarai dažniausiai kovingi, greitai užsuplieskiantys, tačiau gebantys apginti savo mylimąją ir saugantys ją nuo negandų. Kai įsimyli, Oskarai tarsi pakvaišta - ir nors jų susižavėjimas gana greitai atslūgsta, prie mylimos merginos jie ganėtinai greitai prisiriša, o tai garantuoja stabilumą.


Tadas. Tado vardas kilęs iš hebrajų kalbos ir reiškia „drąsusis, ryžtingas“. Tadai linkę pirmauti ir gana dažnai santykiuose yra pavydūs. Vis dėlto pavydas nėra griaunantis - Tadai kiek pavyduliaudami įrodo, jog mergina jiems svarbi. Tadams svarbu merginą apsupti dėmesiu ir dažniausiai jie akivaizdžiai parodo, ką jai jaučia. Be to, nuolatos palaiko ryšį, todėl Tadas visuomet parašys pirmas.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis