5 išmintingiausios merginos pagal gimimo mėnesius

Ar jautiesi išmintinga? Psichologai teigia, jog gimusios vienu iš šių mėnesių turi ypatingą dovaną - yra išmintingiausios iš visų. Tiesa ar ne?

VASARIS. Vasario mėnuo sufleruoja, jog gimęs šį mėnesį žmogus yra ne tik linkęs pirmauti profesinėje srityje, bet ir turi atitinkamų gebėjimų greitai apdoroti informaciją bei ją panaudoti tinkama linkme. Likimas lėmė, jog gimę šiuo mėnesiu yra gabūs tiek humanitarinei, tiek tikslinei pakraipai, todėl jau mokantis pradinėje mokykloje jie linkęs rinkti vien puikius balus. Įgimta šį mėnesį gimusių energija leidžia jiems tapti vienareikšmiškais lyderiais ir lavinti vadovavimo gebėjimus nuo ankstyvo amžiaus.


BALANDIS. Jei gimei balandį, tau lemta siekti profesinių aukštumų ir studijuoti prestižiniuose universitetuose. Todėl jei abejoji savo profesiniais gebėjimais ar svarstai, stoti į trokštamą, tačiau daug sugebėjimų reikalaujančią profesiją, nurimk ir drąsiai priimk likimo tau siųstus iššūkius. Esi ta, kuri ateityje gebės susidoroti su visomis įmanomomis profesinėmis kliūtimis. Pasitelkdama savo aštrų protą bei puikius komunikacinius sugebėjimus be abejonės būsi viena iš universiteto lyderių, kuri dominuos tiek mokslinėje veikloje, tiek ir veikloje, susijusioje su laiku po paskaitų.


BIRŽELIS. Birželį gimusios yra brandžiausios iš daugelio žmonių ir kaip asmenybės auga labai greitai. Jos lengvai perpranta, kaip viskas veikia ir pasižymi savitvarda. Šios merginos pasižymi neįtikėtinu disciplinuotumu, žino, kokie yra jų apribojimai ir limitai. Jos susitelkia ne į baigtinumą, o į tikslo siekimą ir galiausiai turi tai, ko nori. Beje, jei gimei birželį, bendraamžiai, draugai išsilavinę, įdomūs žmonės, todėl tu užmezgi visaverčius, draugiškus santykius, jūs visi domitės energijos, gyvumo suteikiančiais dalykais. Juk žinai pasakymą - pasakyk, kas yra tavo draugai, pasakysime, kas esi tu. Tu ir tavo draugai laisvalaikį leidžiate ne trindamiesi po prekybos centrus, o ieškodami intelektualių veiklų.


SPALIS. Tu itin sėkminga profesinėje srityje. Tiesa, turėtum atminti, jog sėkmė tavęs neaplankys, jei įvairių atsiskaitymų ar darbinių užduočių pasiruošimui skirsi tik vieną dieną prieš atsiskaitymą. Fortūna tave be abejonės aplankys, jei pradėsi ruoštis bent kelioms, o geriausia - savaitei prieš atliekant kokią nors užduotį. Nors dažniausiai viską puikiai įsidėmi paskaitose ar darbo susirinkimuose, todėl nematai reikalo vėl ir vėl kartoti tą pačią informaciją, tik truputis atidumo, susikaupimo bei paskirto laiko ir tikrai galėsi džiaugtis geriausiais balais visame kurse.


GEGUŽĖ. Gegužę gimusioms lemta siekti profesinių aukštumų ir studijuoti prestižiniuose universitetuose. Todėl jei esi šio mėnesio atstovė ir abejoji savo profesiniais gebėjimais ar svarstai, stoti į trokštamą, tačiau daug sugebėjimų reikalaujančią profesiją, nurimk ir drąsiai priimk likimo tau siųstus iššūkius. Esi ta, kuri ateityje gebės susidoroti su visomis įmanomomis profesinėmis kliūtimis. Pasitelkdama savo aštrų protą bei puikius komunikacinius sugebėjimus be abejonės būsi viena iš universiteto lyderių, kuri dominuos tiek mokslinėje veikloje, tiek ir veikloje, susijusioje su laiku po paskaitų.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis