Taip sako: šiais 5 mėnesiais gimusioms labiausiai nesiseka su vaikinais

Atsakymo, kodėl nesiseka meilėje, esame linkusios ieškoti visur: knygose, filmuose, interneto forumuose, psichologų, net astrologų kabinetuose... Iš tiesų gana sudėtinga atsakyti, kodėl griūva vieni santykiai po kitų. Kaltinti savęs nederėtų, tačiau verta pabandyti paieškoti tiesos savo pačių veiksmuose. Nori tikėk, nori ne - sako, jog nesėkmės meilėje net yra užprogramuotos gimimo mėnesiuose:

SAUSIS. Šį mėnesį gimusios yra entuzaziastingos, nuotykių ieškotojos. Jos apskritai nemėgsta įsipareigoti, joms nepatinka būti kontroliuojamoms. ATSARGIAI! Nors toks gyvenimas iš pažiūros gali atrodyti patrauklus, metai iš metų formuojamas suvokimas gali tapti tikru vienišės sindromu. Taip, gerbėjų jos turi, ir dar kiek. Tačiau ar tai joms suteikia laimę? Tik į keletos gerbėjų dėmesį kovą gimusios yra atsiliepusios ir dažniausiai ne dėl didelio išrankumo, o dėl užimtumo. Galbūt šiuo metu jos nenuogąstauja dėl vienišumo, tačiau verta pagalvoti apie ateitį - kiek vėliau galima dėl tokio elgesio pasigailėti.


GEGUŽĖ. Tavo didžiausia bėda - nurašai potencialius kandidatus, nes jie neatitinka visų tavo punktų. Taigi, ką tik susipažinai su vaikinu ir praleidai su juo tris puikias valandas – jūs plepėjote, nevaldomai juokėtės, o gal net truputį paverkėte. Bet... jis žemo ūgio. O tu juk susitikinėji tik su aukštais! Tai nereiškia, kad neturėtum būti išranki. Būk išranki, neik su pirmu pasitaikiusiu. Bet ir nenurašyk puikaus žmogaus vien dėl to, kad jis neatitinka kažkokio nepagrįsto standarto, kurį tu sau susikūrei praeityje.


RUGSĖJIS. Neprogramuojame likimo ir jokiu būdu nesakome, jog šį mėnesį gimusi mergina liks vieniša. Vis dėlto vienišės potencialo ji turi ne tiek jau mažai. Šį mėnesį gimusi mergina - pati nepastoviausia. Dažniausiai šį mėnesį gimusios merginos dažniausiai negeba apsispręsti, kokio partnerio šalia savęs norėtų, dėl to labai kenčia jų asmeninis gyvenimas. Vos sutinka vieną, pradeda galvoti, jog galbūt geriau laimę kurti su kitu... Ir ši istorija nesibaigianti. Dėl to meilės nesėkmių ratas sukasi vis intensyviau.


SPALIS. Iš pažiūros tai labai energingos ir pernelyg dėl gyvenimo nesėkmių nesisielojančios merginos. Vis dėlto jos turi jautrią sielą, taurius jausmus ir būdamos vienos labai išgyvena dėl meilės nesėkmių. Todėl pats geriausias patarimas šį mėnesį gimusioms būtų nespjauti į šaunių, galbūt ne tokių kietų, bet nuoširdžių ir atvirų vaikinų dėmesį bei užmegzti su jais ryšius. Gana dažnai greitai nutrauki santykius. Vien todėl, kad tarp judviejų kilo nesutarimų, jūs susipykote, netgi visą dieną nesikalbėjote, nereiškia, kad viskas baigta. Nenurašyk žmogaus iškart, kai santykiuose kyla nesklandumų. Nes nesklandumų kyla visuose santykiuose, kad ir su kuo susitikinėtum.


GRUODIS. Šios merginos visuomet ieško kietuolių - simpatiškų, finansiškai apsirūpinusių vaikinų. Vis dėlto tokie vaikinai labai dažnai palieka ant ledo arba Antraip gresia vienatve arba labai labai skaudus nudegimas nuo meilės nuotykių. Joms būtina suvokti, jog vaikino kietumas, gebėjimas šaltai elgtis su aplinkiniais nėra patrauklūs bruožai, o nuoširdžiai gali mylėti tik šilti ir nuoširdūs vaikinai.


Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis