8 priežastys, kodėl darželyje sutikta draugė - amžina draugė

Ar dar pameni darželyje sutiktus žmones? Kai kurių, gali būti, nepavyksta prisiminti, tačiau yra tų, kuriuos ne tik prisimeni, bet ir kasdien bendrauji. Tai - darželyje sutikta draugė ar draugės, su kuriomis nepaisant amžiaus vis dar vystote ryšį. Štai kodėl darželyje sutikta draugė - pati brangiausia:

Jus sieja kai kas ypatingo. Vaikystė - nuostabus metas, todėl prisiminimai iš darželio laikų, kuomet kartu leidote laiką, žaisdavote žaidimus, plepėjote per pietų miegą, dalindavotės saldainiais, yra neįkainojami.


Žinojimas, jog esate pažįstamos nuo mažumės, dar labiau stiprina jūsų ryšį. Tai kažkas neįkainojamo - būtent ši draugė ar draugės sekė jūsų gyvenimą nuo pat pirmųjų akimirkų ir žino, kokia esi iš tiesų.


Jūsų tėvai bendrauja arba bent jau yra pažįstami. Tai irgi stiprina ryšį - tėvai nuolat teiraujasi, kaip gi sekasi darželio draugei, kuo ji šiandien gyvena, ką veikia. Galbūt tavo ir darželyje sutiktos draugės tėvai - geriausi kompanionai?


Jūsų prisiminimai sutampa. Esate ramios ar priešingai - pašėlusios draugės, nesvarbu. Jus sieja vienodi prisiminimai, nes kartu leidote tiek daug nuostabaus laiko vaikystėje. Visada atrasite ką veikti kartu, o jei nerasite - šildysitės šiltais prisiminimais.


Jūs kartu išgyvenote pirmąją simpatiją. Simpatizuoti priešingai lyčiai mes neretai pradedame jau darželio lankymo laikotarpiu. Ir visai nesvarbu, jog simpatija nerimta! Apie tai juk privaloma pasakyti draugei.


Nors buvote iš skirtingų pasaulių, tapote neišskiriamos. Galbūt viena iš jūsų buvo palepusi tėvelių numylėtinė, o kita - linksmoji mergaičiukė iš daugiavaikės šeimos. Susipažinusios greitai susižavėjote viena kitos skirtumais ir apsikeitėte jais.


Kartu jūs ką nors prisidirbote. Trumpas pabėgimas iš darželio, darželio gėlių sutrypimas, ginčas su auklyte - na, to anūkams gal ir nepapasakosite, tačiau visą gyvenimą atsiminsite tai su šypsena! Šias jūsų paslaptis kartu saugos brangi darželio draugė.


Net ir po darželio glaudžiai bendraujate. Nesvarbu, kiek kilometrų jus skirtų, jūs visuomet stengiatės palaikyti ryšį ir komunikuojate internetiniu būdu. Juk jūsų ilgai brandinta draugystė negali taip lengvai nutrūkti!


Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis