Teigiama, kad šiomis dienomis gimė gražiausios merginos

Kiekviena iš mūsų esame savitai graži - viena gali pasigirti nuostabaus žavesio šypsena, kita ilgais, spindinčiais plaukais, trečia giliomis akimis, ketvirta išlavintu stiliaus pojūčiu. Grožį vertinti sunku, todėl kad jis įvairiapusis. Vis dėlto gimusios šiomis dienomis turėtų kitomis akimis pažvelgti į save - likimas joms lėmė ypatingą žavesį, kurios jo, gali būti, dar nėra atradusios savyje.

2 mėnesio diena - skaičius du simbolizuoja moteriškumą, subtilų seksualumą, gebėjimą traukti priešingą lytį. Gimusios šią dieną gražios tiek vidumi, tiek išore - kilnios, taurios, išlaikančios paslaptį, subtilios, tačiau kartu mėgstančios dėmesį ir gebančios jį pelnyti. Jos geba būti švelnios, išlaikančios moteriškumą, bet kartu gali pastovėti už save, apginti savo poziciją ir išlaikyti tvirtumą. Šios merginos žino, kaip svarbu puoselėti savo išvaizdą, jos niekada nevirs tuštutėmis lėlytėmis, kurioms rūpi vien tik išorinis pavidalas.


5 mėnesio diena - skaičius penki žymi eleganciją, rafinuotumą, sėkmę asmeniniame fronte. Gimusios šią dieną nepasiliks makiažo, plastinių operacijų, gražių drabužių ar aksesuarų pasaulyje, nes žino, jog tikrasis žavesys yra charizmatiškumo, bendravimo ir būdo visuma. Šios merginos iš kitų išsiskiria ir tuo, jog yra apdovanotos puikiomis manieromis, kurios aplinkinius labai žavi. Jų plaukai - itin sveiki, todėl atidi priežiūra jų grožiui išlaikyti nėra būtina.


10 mėnesio diena - vieneto ir nulio duetas simbolizuoja išskirtinį patrauklumą, kuris itin ryškus. Šios merginos patraukia žvilgsnius savo ryškumu - juoda spalva nėra jų mėgstamiausia, jos dievina rengtis ryškiai ir nevengia atkreipti dėmesio. Tai itin traukia priešingą lytį, kuriai jau yra pabodusi pilkuma. Šios merginos yra drąsios, kalbios, joms nesunku parodyti susižavėjimą ar dėmesį, jos nėra tylenės. Natūralus, įgimtas grožis ir jų nepaprastas bendravimas lemia, jog jos vertos gražuolių titulo.


16 mėnesio diena - vieneto ir šešeto duetas garantuoja laimę asmeniniuose pasirinkimuose, ypač meilės srityje. Šią dieną gimusios merginos nėra įkyrios gražuolės ar pamaivos. Jos tvirtai žino, jog yra gražios, tačiau naudojasi ne savo grožiu, o prigimtinėmis proto savybėmis. Tai gražių ir protingų merginų komplektacija. Iš prigimties yra labai judrios ir aktyvios, todėl nevengia pasportuoti, gyvena aktyvų gyvenimo būdą.


20 mėnesio diena - 2 bei 0 junginys simbolizuoja amžinybę, tai yra, amžiną, laikui nepavaldų grožį. Šią dieną gimusios negalėtų nesuspindėti neįtikėtinu grožio bei charizma. Gamta joms dovanojo ne tik puikų, taikų charakterį, bet ir apdovanojo natūraliu grožiu. Joms visai nebūtina daug dažytis ar kiurksoti grožio salonuose - užtenka vos vos pabrėžti savo natūralų simpatiškumą. Šios merginos dažnai aplinkinius traukia ne tik švelnia išvaizda, bet ir puikiomis manieromis.


27 mėnesio diena - skaičius septyni simbolizuoja harmoniją bei pusiausvyrą. Šią dieną gimusio merginos visuomet stengiasi išlaikyti tiesią laikyseną, nesikūprina, prie stalo nečepsi ir nemėgsta keiksmų. Turbūt todėl daugeliui jos atrodo tikras rafinuotumo bei elegancijos įsikūnijimas, tad į jas norisi žiūrėti ir žiūrėti. Jos išsiskiria nepaprastu žavesiu ir pasižymi išskirtiniu stiliaus pojūčiu - jos puikiai žino savo figūros privalumus bei trūkumus, todėl visada puikiai atrodo.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis