Šiais 3 mėnesiais gimusios kada nors gali susilaukti... dvynukų!

Neslėpkime - kiekviena, kada nors norinti susilaukti vaikų, pagalvojame apie dvynukų gimimą. Daugeliui dvynukų gimimas rodosi tikra svajonė, juk į pasaulį atkeliauja ne vienas, o du angeliukai! Vis dėlto egzistuoja ir tų, kurios baiminasi užgriuvusios rūpesčių lavinos gimus dviems mažyliams. Nors, tikėtina, iki tapimo mama tavęs dar laukia ilgas kelias, galbūt bus įdomu sužinoti, ar tavo gimimo mėnesis kada nors gali lemti dvynukų gimimą.

VASARIS. Vasarį gimusios to tikrai nesitikėjo... Juk jos - iš prigimties linksmybes, laisvę ir keliones dievinančios asmenybės, kurios dažniausiai yra linkusios svarstyti apie vėlyvą šeimos sukūrimo variantą ir tikrai ne du vaikučius iš karto! Nors tai veržlios, energingos asmenybės, kurios bus puikios mamos, nes pasižymi šaltais nervais, jų netolimos ateities vizijose šeimos sukūrimo nėra. Nejuokaujame, bet gali būti, jog kada nors (gal ir greitu metu) jas tiesiog priblokš žinia apie gyvą staigmenėlę... ir net dvi gyvas staigmenėles! Kad ir kaip jos dievintų laisvę ir linksmybes, tapusios dvynukų mamomis jos bus pačios atsakingiausios.


RUGSĖJIS. Rugsėjį gimusios išsiskiria nepaprasta šiluma ir moteriškumu, todėl jų ateities vizijose šeima nėra tolima. Žinoma, tam, jog sukurti darnią šeimą, būtina rasti potencialų, racionalų ir mylintį partnerį, tačiau net neabejojame, jog rugsėjį gimusioms tai pavyks padaryti. Ir gali būti, net šiais metais! Remiantis prognozėmis, rugsėjį gimusios gali susilaukti dvynukų nuo itin mylimo žmogaus. Kadangi meilė bus stipri, didžiulė, kada nors ją gali vainikuoti kai kas rimtesnio - žinia apie į pasaulį atkeliaujančius du mielus žmogučius. Dvynukų tikimybė gana nemaža, mat rugsėjo mėnesį gimusių genuose tarsi užkoduotas gebėjimas rūpintis ne vienu, o iš karto keliais vaikučiais.


GRUODIS. Gruodį gimusios jau šių metų pradžioje pajus, jog į gyvenimą atkeliauja harmonija, o kartu su ja - vidinis pasitikėjimas, darna ir optimizmas. Būtent šių savybių rinkinys gruodį gimusioms padės į jų gyvenimą pritraukti rimtą, šeimynišką žmogų, kuris, gali būti, išreikš norą kurti šeimą. Šios merginos gali savyje pajusti motinišką instinktą ir nebesipriešinti idėjai susilaukti vaikelio. Pagal lemtį, galbūt net kelių! Žinoma, šios mintys taip ir gali likti mintimis arba tik žodžiais, o ne veiksmais. Vis dėlto tikimybė, jog gruodį gimusias aplankys laimė auginti du vaikelius iš karto, gana nemaža - iš tiesų jos net nesuvokia, kaip puikiai galėtų pasirūpinti dvynukais ir kokią meilę jiems dovanoti.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis