10 priežasčių, kodėl geriausias dalykas gyvenime yra turėti jaunesnę sesutę!

Ne kiekvienai merginai tenka laimė turėti jaunesnę sesutę. Jei tave namuose kas kartą pasitinka jaunoji numylėtinė, žinok - gyvenime tau labai labai pasisekė. Štai kodėl turėti jaunesniąją sesutę yra tikrų tikriausia jėga!

Esi jai patarėja visais gyvenimo klausimais. Nesvarbu, ar tai būtų prieš vakarėlį ant kaktos išdygęs spuogas, ar sudaužyta širdis, ar kiti gyvenimo sunkumai, esi sesuo, kuri visuomet patars ir ras geriausią sprendimą. Kitaip ir negali būti - juk jūs kartu žaidėte smėlio dėžėje, todėl kuo puikaiusiai pažįstate viena kita ir gebate taikliai patarti.


Žinai visas jos silpnybes ir išreiški kritiką, kai to reikia. Žinai jaunesniosios sesutės silpnąsias vietas ir tai tave sustabdo nuo netinkamų poelgių.Esi jai tarsi antroji mama, kuri žino visas tavo paslaptis ir net jei mėgintum ką nors nuo jos nuslėpti, yla tuoj pat išlystų iš maišo.


Jaunoji sesutė - lyg antroji tu. Jūs be galo panašios. Bendra genetika lėmė, jog jūs panašūs jei ne išvaizda, tuomet kai kuriomis charakterio savybėmis. Tikriausiai esi girdėjusi terminą: giminės bruožas? Būtent jis ir nusako tavo bei tavo jaunesnės sesutės panašumus.


Turi tą, šalia kurios gali jaustis sava. Ji žino visas tavo keistenybes. Būtent todėl tau nėra gėda jai prisipažinti apie tai, ką gėdingo esi padariusi ar pasakyti kokią nors nesąmonę. Jaunesnioji sesutė tarsi antroji tu - ji žino apie tave beveik viską, todėl su ja visuomet jauteisi taip, lyg būtum namuose.


Mokai ją santykio su priešinga lytimi. Jei tarp sesučių netvyro konkurencija, tuomet jos gali tapti puikiomis viena kitos santykių patarėjomis bei nenusisekusių santykių guodėjomis.


Tavo daiktai - jos daiktai. Tu visuomet gali skolintis iš sesers drabužius, kosmetiką, knygas, namų reikmes. Ji taip pat.


Mokai ją grožio bei stiliaus paslapčių. Ką kitą supažindinsi su grožio pasauliu ir dalinsi stiliaus patarimus? Sesutės, kartu augdamos, ne tik domisi grožio pasauliu, bet ir dalinasi įvairiausiais grožio patarimais, kosmetinėmis priemonėmis, atlieka viena kitai šukuosenas bei makiažus. Jos viena kitai yra tarsi asmeninės grožio stilistės.


Padedi jai siekti tikslų. Kartu su jaunesniąja sesute vaikystėje tikrai šnekėjotės, kuo norite būti suaugusios. Dabar metas tobulinti save ir siekti vaikystės svajų, garantuojame, jog tai kartu ir darote.


Ji yra tavo geriausia draugė, kuri tik gali būti. Jei gyvenime rasi geresnių draugių už tavo jaunesnę seserį, tau labai pasiseks. Vis dėlto tiesa yra tokia - dauguma draugių ateina ir išeina, o štai sesuo visuomet lieka šalia tavęs, palaikydama tave įvairiais gyvenimo etapais.


Darai ją stipresne. Sesučių jėga - ypatinga, nes kartu jos jaučiasi stiprios bei nepriklausomos. Viena kitą palaikančios seserys visuomet būdamos kartu jaus dvasinę stiprybe, dalinsis patirtimi ir išmokys nežinomų dalykų.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis