3 pačios geriausios sesutės pagal Zodiako ženklus

Ne kiekvienai likimas dovanoja turėti seserį, kuri atstoja ir geriausią draugę, ir psichologę, ir sielos dvynę, ir geriausią gyvenimiškų situacijų patarėją. Seseriškas ryšys - ypatingas, o ypač šį ryšį tausoja ir brangina po šiais trimis Zodiako ženklais gimusios merginos. Ar tu - viena jų?

JAUTIS. Tu nuostabi, patarianti ir atsidavusi sesutė. Puikiai žinai, jog tik su seserimi smagiausios šnekos iki ryto, todėl gana dažnai net svarbų pasimatymą iškeiti į pasibuvimą su seserimi. Dažniausiai sesuo šalia tavęs jaučiasi taip, lyg tavęs nebūtų - tu jauki, harmoninga, nekelianti savęs aukščiau kitų, todėl su sesute nuo vaikystės tave sieja ypatingas ryšys. Šalia tavęs galima pasakyti toookią nesąmonę, jog ir tas, kuris pasakė, gali dėl jos susigėsti. Tu esi sesuo, kuri suteikia neapsakomą laisvumo jausmą, nevaržo, su tavimi galima linksmintis iki paryčių.


SVARSTYKLĖS. Esi visada išklausantis ir besirūpinantis kitais žmogus. Daugelis, esantys šalia tavęs, nebijo, jog liks vieni - puikiai žino, jog yra kažkas, kas juos palaikys net sunkiausiu momentu - tai esi tu! Ypač tą jaučia tavo sesutė. Neretai kitiems dažniausiai vengiame skųstis ir pasakoti tai, kas mus skaudina ar erzina. O tu esi tas žmogus, kuris seserį skatina atsiverti ir gali palaikyti net sunkiausiu gyvenimo momentu. Paprasčiausiai labai stengiesi dėl seserystės, nes manai, jog turėti artimų širdžiai žmonių - viena svarbiausių gyvenimo užduočių. Beje, su tavimi kartu gera tiek tylėti, tiek linksmintis - esi vienas tų unikalių žmonių, kurie geba palaikyti nuotaiką per linksmybių įkarštį, o kartu ir nurimus smagiai bei jaukiai paplepėti.


SKORPIONAS. Kadangi esi talentinga ir žingeidi mergina,iš tavęs sesės mokosi įvairiausių dalykų - profesinių, kulinarinių, bendravimo su žmonėmis gebėjimų, flirto vingrybių ar profesionalumo kalbant apie stilių bei grožį. Tu taip pat esi linkusi palaikyti ryšį su seserimis virtualiuoju būdu, kad ir kuriame pasaulio krašte jos begyventų. Nesvarbu, kiek kilometrų jus skirtų, tu visuomet stengiesi palaikyti su seserimi ryšį ir komunikuoji internetiniu būdu. O kai esi šalia, šalia tavęs paprasčiausiai yra be galo gera. Daugelis nežino tokio žmogaus, su kuriuo jaustumeisi taip ypatingai, kaip būdami su tavimi. Tu skleidi nepaaiškinamai stiprų ryšį su seserimis, kuris nenutrūks niekada.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis