Tau skirta šalis pagal gimimo mėnesį: nusakys tavo gyvenimo tikslus

Ar kartais nepagalvoji, jog praeitame gyvenime tikrai gyvenai kurioje nors kitoje šalyje? Mumis neretai aplanko šios mintys, todėl pasidomėję suradome prognozę pagal gimimo mėnesį, kuris nusako, kokia šalis yra tau lemta. Skubėk ieškoti savo gimimo mėnesio ir sužinok, koks šalies apibūdinimas tau skirtas!

SAUSIS.JAV. Tavyje nuo prigimties slypi troškimas valdyti ir rodyti galią - kaip ir daugeliui amerikiečių tau nesvetimas poreikis turėti daug. Nebūsi ta, kuri sedės ant atsarginio suolelio ir visuomet įrodyti savo tiesą. Tiesa, tau nesvetimas apkalbinėjimas. Tau būdinga viską išbandyti, išragauti ir ištestuoti - esi be galo smalsi. Būtent todėl tavyje gyvena amerikietiška dvasia, kuri trokšta nuotykių bei azarto. Anksčiau ar vėliau tikrai patirsi tai, apie ką svajojai.


VASARIS. Kinija. Tavo galvoje nuolatos vyrauja chaosas, tikra maišalynė - kaip ir šioje milžiniškoje šalyje. Neretai negali susikaupti, tau stinga susikoncentravimo ir gebėjimo į viską pažvelgti atidžiau. Patarimas - daugiau laiko skirk sau ir savo pomėgiams, nes gali perdegti.


KOVAS. Islandija. Gamta - tavo ramybės oazė, todėl negalvodama atostogas renkiesi ten, kur graži gamta. Tau, kaip ir daugeliui islandų, būdingas lėtumas, neskubėjimas. Labai nemėgsti, kai aplinkybės tave verčia lėkti, jautiesi tarsi nesava. Esi visiškas ramumo įsikūnijimas. Niekas negali tavęs suerzinti, o jei tai įvyksta, traktuoji tai kaip menkniekį. Niekada pernelyg nesinervini, todėl tikrai turi australams būdingų savybių.


BALANDIS.Šveicarija. Esi preciziška, tvarkinga ir mėgstanti minimalizmą mergina. Tave erzina žmonės, kurie yra vėluojantys ar nesugebantys susitvarkyti. Gana jautriai reaguoji į aplinką, kaip ir daugelis šveicarų. Tavo tikslas - turto trokškimas ir žinomumas, daugelis šveicarų pasižymi šiomis savybėmis. Turi įgimtą polinkį verslauti, esi iš prigimties labai gudri ir gebanti užsidirbti pinigus nuo pat ansktyvos paauglystės.


GEGUŽĖ. Prancūzija. Tu tiesiog gyveni elegantišku, žaviu prancūzišku ritmu. Neretai gali pasirodyti arogantiška, nes esi šiek tiek pasipūtusi, tačiau tau netrūksta žavesio. Gerbėjų turi nors vežimu vežk, nes spinduliuoji charizma. Patarimas - būk kiek paprastesnė.


BIRŽELIS. Singapūras. Tiesiog dievini tvarką - singapūriečiai tiesiog pamišę dėl jos, todėl ne vietoje pamestos kojines tave tiesiog sužlugdo. Trokšti, jog viskas visuomet eitų pagal tavo planą, nemėgsti, kai kažkas slysta iš tavo rankų. Net pradedi panikuoti.


LIEPA.Japonija. Ši kultūra tave labai traukia, nes dievini japonų gebėjimą nuo visų atsiriboti. Esi ganėtinai kukli, rami, nemėgsti išsišokti ir vertini savo pasaulį bei neleidi į jį kištis svetimiems.Esi ganėtinai lėta, negali pakęsti skubos, lėkimo ir tiesiog dievini ramius vakarus su brangiausiais žmonėmis.


RUGPJŪTIS. Portugalija. Esi be galo atsipalaidavusi - kartais net per daug. Nemėgsti sėdėti vienoje vietoje, todėl negalėtum dirbti sėslaus darbo. Tau patinka tyrinėti, esi ganėtinai smalsi. Vis dėlto tau būdingas ir vidinis tingulys, todėl neretai atidėlioji darbus.


RUGSĖJIS. Novergija. Esi be galo racionali ir viską apskaičiuojanti mergina, kaip ir daugelis norvegų. Esi gimusi tiksliesiems mokslams, todėl kūryba ir rašymas - ne tau. Tiesa, kartais gali būti kiek griežtoka. Labai dažnai stengiesi viską aprėpti vienu metu. Esi darbšti, kaip ir daugelis norvegų, tačiau savo asmeninio gyvenimo jokiu būdu neaukosi vardan darbo. Pelnai aplinkinių pagarbą, nes moki įtaigiai šnekėti.


SPALIS.Kroatija. Tau be galo svarbus estetinis suvokimas. Dauguma kroatų yra linkę kruoščiai atsirinkti tai, kas jiems tinka, todėl ir tu labai preciziškai į viską žiūri ir sieki nuolatinio tobulėjimo.


LAPKRITIS.Italija. Tau būdingas karštas, aistringas temperamentas, todėl tave neretai palaiko ne mūsų šalies gyventoja. Kaip ir dauguma italų, dievini gyvenimą ir stengiesi jo paragauti kaip įmanoma daugiau. O apie tavo aistrą santykiuose sklando gandai...


GRUODIS. Jungtiniai Arabų Emyratai. Kažin, ar rastume verslesnį ir energingesnį asmenį už tave. Tau būdingas prabangos troškimas, todėl nemėgsti gyventi kukliai ir paprastai. Tavuosiuose planuose - nepatirti nuotykiai ir naujos pažintys.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis