Šiuos 5 vardus turinys vaikinai patys gražiausi

Sakoma, jog ne vyro grožis lemia, ar mergina jį pamils ar ne. Iš tiesų, svarbiau tai, kaip jis mokės elgtis su mergina, ar jai asistuos, išklausys, bus šalia, kai reikės. Šie vaikinai sugeba padaryti ne tik tai, bet ir yra tooookie žavūs, jog atsispirti jiems tiesiog neįmanoma...

ARTŪRAS. Artūro vardo kilmė graikiška ir reiškia stiprumą, kilmingumą, orumą, dovaną. Iš tiesų, vaikinai Artūrai dažniausiai yra tikros dovanos savo partnerėms. Galantiški, rūpestingi, atsidavę - jie sugeba savo mylimas merginas pakylėti iki dangaus. Artūrai ne tik puikiai elgiasi, bet ir be galo žavūs. Tiesa, savo žavesiu neretai naudojasi ir mergina daugelį merginų, kol nesuranda tos vienintelės.


DONATAS. Tai vieni gražiausių vaikinų, kurių veido bruožai dažnai būna dailūs, o šypsena tiesiog pakeri. Doanatas iš lotynų kalbos reiškia duotąjį, dovanotojį, suteiktąjį. Tai reiškia, jog Donato vardas turi gilią kilmę bei kadaise buvo suteikiamas tik kilmingų šeimų atstovams. Šiandieniai Donatai toli gražu nepasipūtę, jie paprasti, atviri ir visai nesinaudoja savo prigimtiniu žavesiu.


PAULIUS. Pauliaus vardas iš lotynų kalbos reiškia mažas, kuklus. Vis dėlto tai nereiškia, jog Pauliai - pernelyg drovūs ar menkai save vertinantys vaikinai. Nors jie ganėtinai ramūs, kuklūs, yra be galo žavūs. Jie dažniausiai patinka merginoms, kurioms nepatinka išsišokėliai, netraukia itin šnekūs, landūs ar pernelyg vadovaujantys vaikinai. Pauliai dažnai turi vešlius, sveikus plaukus ir tobulo grožio akis.


ŽYGIMANTAS (ŽYGIS). Šio vardo turėtojai merginoms 2019 m. garantuos užtikrintą gyvenimą. Žygimantas - lietuviškas vardas , kuris reiškia žygį ir sumanumą, turtą. Tai be galo sėkmingi vaikinai, kuriuos lydi laimė tiek asmeniniame, tiek profesiniame gyvenime. Žygimantai neretai pasižymi sportiška figūra, mat sportinė veikla jiems nėra atstumianti. Jie žavūs, dievinantys savo darbą vaikinai.


VAIDAS. Vaidai nuo mažumės formuoja tvirtą vertybinę sistemą, dažniausiai juos puikiai išauklėja šeima, tad Vaidai be galo rūpinasi savo merginomis. Tiesa, būdami labai žavūs ir patrauklūs jie per gyvenimą dažnai turi nemažai merginų. Na, bet dėl jų žavesio neįmanoma ginčytis - Vaidai dažniausiai aukšti, vyriški, turintys nepriekaištingą šypseną.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis