Tave aplenkia rimti santykiai? Gali būti, jog darai šias klaidas

Retai kada rastum merginą, kuri neieškotų rimtų santykių. Nesėkmė gali aplankyti dėl daugybės priežasčių: netinkami partneriai, nepalankios aplinkybės, skirtingi interesai... Deja, labai dažnai mes pačios užkertame kelią rimtiems santykiams. Kaip išvengti klaidų ir pagaliau rasti tą žmogų, su kuriuo jaustumėmes pilnavertiškai? Pateikiame pagrindines klaidas, kurias, gali būti, darai ir tu.

Nuolatos kalbi apie buvusias draugystes. Galbūt draugystės netruko ilgiau nei keli mėnesiai, o tu apie jas vistiek nuolatos užsimini dabartinei simpatijai. Tokios kalbos atbaidytų net viską dėl tavęs padaryti ketinantį vaikiną. Kalbos apie buvusiuosius privalo būti pamirštos. Kaip ir kalbos apie tai, koks buvęs vaikinas malonus, gebantis daryti staigmenas, nuostabus, šarmingas ir žavus. Šalia tavęs esantis vaikinas ne tik jaučiasi nepilnavertiškas, bet ir gali jaustis įskaudintas, be to, nuolat galvos, ar atitinka tavuosius lūkesčius. Pamiršk šias kalbas.

Jei nori surasti žmogų, kuris rimtai žiūrės į draugystę ir paisys tavo norų, privalai jį supažindinti su savimi - papasakok, kokie yra tavo interesai, pomėgiai, kitos veiklos. Jei užsidarysi savyje ir daugiau klausysiesi vaikino, rizikuoji būti nesuprasta. Taip, klausymasis - svarbus momentas dar tik bręstančiuose santykiuose, vis dėlto turėtum daugiau atsiverti. Labai dažnai merginos pirmenybę pasakoti apie save teikia vaikinui, taip nustumdamos save į antrą planą. Tokiu būdu vaikinui gali pasirodyti ne tik nekalbi, bet ir uždara. O kokie santykiai be atvirumo?

Taip, daugelis merginų yra smulkmeniškos, tačiau dėmesys kiekvienai detalei nėra pats geriausias būdas pradėti santykius. Tai gali net erzinti - ypač, jei iškelsi vaikino minusus į aukštumą ir nuolat juos priminsi. Apskritai, leidžiantis į santykius psichologai pataria nustoti gilintis į detales ir tiesiog atsiduoti likimui. Jei analizuoji kiekvieną vaikino sakinį, užkerti kelią laisvam bendravimui. Turi leisti įvykiams klostytis sava vaga ir nustoti reaguoti į kiekvieną menkniekį.

Vos pradėjai santykius, o jau keli didžiausias bangas? Toks dramos teatras ne tik gali atbaidyti nuo rimtų santykių, o visiškai sugadinti apie tave nuomonę. Pasistenk bent santykių pradžioje būti atlaidesnė ir leisti vaikinui pasimėgauti asmenine erdve. Tavo didžiausia klaida gali tapti pavydas ir troškimas pasisavinti vaikiną. Šios savybės ypač būdingos merginoms, kurios pripratusios viską gauti čia ir dabar. Patikėk - mažiau dramų, didesnė tikimybė sutikti tą, su kuriuo gali išeiti kažkas rimto.

Manymas, jog visi vaikinai vieno plauko, tikrai nėra rimtų santykių pradžios elementas. Nusistatymas prieš vyriškąją lytį ne tik užkerta kelią vaikino pažinimui, bet ir gali visiškai sužlugdyti meilės frontą. Privalai suvokti, jog kiekvieni santykiai yra kažko naujo pradžia ir tikrai ne kiekvienas vaikinas trokšta tau pakenkti. Kai tai įsidėmėsi, atsivers daugybę galimybių.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis