Yra šansas, kad šiuos 5 vardus turinčios 2019 m. gali sulaukti vaikelio

Nors amžius, kuomet gimdo moterys, darosi vis vėlyvesnis, pavyzdžių, kai merginos gimdo jauname amžiuje, vis dar yra nemažai. Tai mus paskatino pasidomėti prognoze, kurių merginų vardų kilmė susilaukti vaikelio ankstyviausiu mėnesiu:

AGNĖ. Graikų kilmę turinčios Agnės išsiskiria nepaprasta šiluma ir moteriškumu, todėl jų ateities vizijose šeima nėra tolima. Žinoma, tam, jog sukurti darnią šeimą, būtina rasti potencialų, racionalų ir mylintį partnerį, tačiau net neabejojame, jog Agnėms tai pavyks padaryti. Ir gali būti, net šiais metais! Remiantis prognozėmis, Agnės prieš savo gimtadienio šventę sutiks tą vienintelį, kurį įsimylės netikėtomis aplinkybėmis. Tai gali būti žmogus, kurio jos nė nesitikės sutikti, tad pažintis įvyks ne naktiniame klube ar pažinčių programėlės dėka. Kadangi meilė bus stipri, didžiulė, jau metų pabaigoje ją gali vainikuoti kai kas rimtesnio - žinia apie į pasaulį atkeliaujantį žmogutį.


IEVA. Iš hebrajų kalbos Ievos reiškia gyvybę, gyvybės davimą. Todėl jos gana ankstyvame amžiuje gali suteikti gyvybę. Gali būti, jog netrukus jos pajus, jog į gyvenimą atkeliauja harmonija, o kartu su ja - vidinis pasitikėjimas, darna ir optimizmas. Būtent šių savybių rinkinys Ievoms padės į jų gyvenimą pritraukti rimtą, šeimynišką žmogų, kuris, gali būti, išreikš norą kurti šeimą. Šis pasiūlymas Ievas gimusias gali šokiruoti, ypač, jei šios yra jauno amžiaus. Visgi apsipratusios su mintimi šių metų pabaigoje jos gali pačios savyje pajusti motinišką instinktą ir nebesipriešinti idėjai susilaukti vaikelio. Žinoma, šios mintys taip ir gali likti mintimis arba tik žodžiais, o ne veiksmais. Gims vaikelis ar ne, Ievos turėtų pasiruošti ateinančiai rimčiai ir susikaupimui.


JUSTĖ. Justės vardas iš lotynų kalbos reiškia teisybę. Jos - racionalios, viską apskaičiuojančios merginos. Tai, jog Justės pirmosios susilauktų vaikelio, drauges bei aplinkinius nustebintų, tačiau tik iš dalies. Geriau Justes pažįstantys tvirtai žino, jog nors vaizduoja ganėtinai atsainias, komiškas, neretai net ironiškas merginas, viduje jos yra švelnios merginos, trokštančios besirūpinti šeimos gerbūviu bei aprūpinti atžalas meile bei rūpesčiu. Galima tik pasakyti, jog Justės būtų puikios mamos ir kaipmat atrastų ryšį su vaiku, nes... su kuo jos jo neatrastų? Tad šiais metais yra šansas, nors ir labai mažytis, jog jos gali sulaukti staigmenos - vaikelio gimimo.


MARIJA. Šventojo vardo kilme galinčios besidžiaugti Marijos - iš prigimties linksmybes, laisvę ir keliones dievinančios asmenybės, kurios dažniausiai yra linkusios svarstyti apie vėlyvą šeimos sukūrimo variantą. Nors tai veržlios, energingos asmenybė, jų netolimos ateities vizijose šeimos sukūrimo gali nebūti. Nejuokaujame, bet gali būti, jog šiais metais jas tiesiog priblokš žinia apie gyvą staigmenėlę. Jei tai nebus mylimas žmogus, yra didelė tikimybė, jog tai bus tas, su kuriuo nesies rimti santykiai arba jie bus ką tik prasidėję. Linkime teisingų, gerai pasvertų, racionalių ir apgalvotų sprendimų, Marijos!


KAMILĖ. Lotyniškos kilmės vardo turėtojos bus pačios geriausios šeimos moterys iš visų. Jos nuo mažumės svajojo apie vestuves, tvirtą vyro užnugarį, meilius vaikučius ir nuostabų harmonijos jausmą viduje. Gal todėl jos ganėtinai jauname amžiuje atsisakys vakarėlių, kurie joms paprasčiausiai pabos ir pradės dairytis rimto partnerio, atitinkančio jų lūkesčius. Kamilės vardas lėmė, jog šios merginos pasižymi stipria imunine sistema, be to, jas retai kada kamuoja ginekologinės problemos, o tai lemia ir didesnį šansą susilaukti vaikelių. Labai tikėtina, jog šiais metais jos gali sužinoti apie staigmenėlę!Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis