Senovės laikų patarimai: 5 taisyklės suvystyti jį amžiams

Peržvelgus socialinę mediją negaliu nepastebėti laimingų porų, besidžiaugiančių žiemos malonumais - lipdančių sniego senius, slidinėjančių, geriančių kakavą jaukiose kavinėse... O aš vis viena.

Štai tokių minčių vedina nusprendžiau aplankyti savo močiutę, kuri nuo neatmenamų laikų gyvena vienui viena, laisto pelargonijas ant palangės ir keikia bet kokią valdžią. „Sėsk, vaikeli, pavalgysi, - man dar nespėjus nusimauti batų taria mano močiutė ir kloja ant stalo kotletukus, sumuštinukus ir didesnį už mano galvą puodą kavos. „Kai nevalgai, tai ir lenda į galvą nesąmonės“, - štai tokia močiutės diagnozė mano liūdesiui dėl vienatvės.


„Nesuprantu, kodėl tu nuolat verki, kad neturi berno. Nejaugi tai - didžiausia bėda? Žmonės valgyt neturi, nuo ligų miršta, namų netenka, o tu sveika, protinga, ko tau trūksta?! Nesusirandi tik todėl, kad akis išdegus ieškai ir savęs nežiūri. Kam tu tokia įdomi būsi?” – griežtai nukerta senolė.


Klausiu, o kaip jos laikais buvo, kad daugelis merginų jau būdamos 16 metų laimingai ištekėdavo ir vargo nematydavo? Kaip joms pavykdavo rimtus santykius užmegzti? Ilgai nesarsčiusi močiutė atsakė, kad “kiti laikai tada buvo”, bet galiausiai sutiko pasidalinti savo patirtimi kavalierių medžioklėje.


1. Nebūk desperatiška. Nieko nėra liūdniau už savo vertės nežinančią merginą. Tos, kurios dėl patinkančio vaikino gali padaryti bet ką, kad tik atkreiptų jo dėmesį, dažniausiai ir lieka vienišos. Juk vaikinai – iš prigimties kovotojai, kuriems rūpi tik sunkiai pasiekiami prizai. Būk nepasiekiama ir tavęs sieks daugybė.


2. Pasitikėk savimi. Šiuolaikinių merginų problema – nepasitikėjimas savimi. Visi mėgsta šalia savęs matyti stiprias ir savimi pasitikinčias asmenybes. Sunku tokiai tapti? Pagalvok, ką turi tokio, kas tave daro išskirtine. Galbūt esi gabi kalboms, domiesi gyvūnais, moki pati pasisiūti drabužius ar rašai juokingas istorijas? Surašyk visus savo talentus ir gerąsias savybes, toks sąrašėlis padės tomis akimirkomis, kai atrodysi, jog esi nieko verta. „Kiekviena mergina – kaip gėlė“, - sako močiutė. „Tačiau kai kurios niekaip nemoka žydėti…“


3. Mokėk pagirti vaikiną. Nors iš šalies gali atrodyti kitaip, tačiau vaikinai dievina komplimentus. Nesvarbu, ar pagirsi jo megztinį, ar grojimo gitara sugebėjimus, taip uždirbsi sau nemažai prielankumo taškų. Tačiau vaikinai greitai užuodžia nenuoširdumą, todėl girk savo simpatiją tik už tikrus nuopelnus, o ne norėdama įsiteikti.


4. Būk įdomi. „Nieko neveiki, tik sėdi ir gaili savęs, kad esi vieniša. Tokiu elgesiu nieko nepakeisi!”- bando man sveiko proto įkrėsti močiutė. „Juk pati nori įdomaus, protingo, daug knygų perskaičiusio ir pasitempusio vaikino, tiesa? Privalai ir pati pasitempti! Atmink, kad vaikinai nori šalia savęs matyti puošmenas, o ne savęs gailinčias verksnes. Todėl pirmiausiai tapk tuo, kuo nori būti, o tada atsiras ir tas, kuris norės būti su tavimi.“


5.Nebūk neprieinama, tačiau nebūk ir pernelyg lengvai pasiekiama. Močiutės teigimu, vaikinai ir merginos dažnai nesuvokia, kad tarp erzinimo ir juokavimo – mažas skirtumas. Jei labai ilgai vaikiną erzinsi, tačiau neleisi pasimėgauti meile, jis ims nerimauti, kaupsis apmaudas.Jei jau vaikinas ima tikėtis sekso, sunku panaikinti tą norą, nesukeliant įtampos ir konflikto. Kita vertus, jei vaikinas tingus ir žiūri į intymius santykius kaip į savaime suprantamą dalyką, merginai tas nepatinka. Jei nuolat būsi pasirengusi tenkinti jo seksualinį poreikį, jis nebejaus iššūkio (o vaikinams patinka iššūkiai).

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis