Šiais 3 mėnesiais gimusios 2019 m. supras - jos tikrai turi magiškų galių

Ypatingieji 2019 m., Kiaulės metai, bus išskirtiniai gimusioms būtent šiais 3 gimimo mėnesiais. Šiais mėnesiais gimusios jau metų pradžioje gali pradėti jausti, kaip keičiasi jų pasaulis. Jos taps empatiškesnės aplinkai, jas pradės vytis likimo ženklai, jos pradės sapnuoti keistus sapnus ir regėti neįprastus ženklus.

VASARIS. Vasarį gimusios žmones jaučia geriau už bet ką kitą. Nuo pat vaikystės empatiškos, jautrios bei gebančios suprasti aplinką - tokios yra vasarįį gimusios merginos. Šį mėnesį gimusios 2019 m. gali pagaliau susivokti, jog yra tos, kurios savo psichologiniais gebėjimais galėtų padėti žmonėms išsprendžiant problemas. Žinoma, su lašeliu magijos, jog visas procesas atrodytų stebuklingesnis. Vasarį gimusios, jei tik būtų galimybė, galėtų rengti seansus su žmonėmis, bandyti įspėti juos kankinančias bėdas bei rasti išeitį, kuri padėtų nugalint problemas. Be to, tikėtina, 2019 m. jos ims sapnuoti pranašingus sapnus, Patikėkite, garsiausi pasaulio ekstrasensai taip pat sapnuoja realybę atspindinčius sapnus, kurie gali labai pasitarnauti žmonėms. Jei pasidomėtum sapnų reikšmėmis, įsigilintum į pasąmonės srautus, galėtum sapnais pagelbėti žmonėms.


BIRŽELIS. Birželio mėnesį gimusios 2019 m. galėtų būti neprastos raganaitės, jei įsigilintų į savo sapnus. Tikėtina, jog jos šiais metais jos sapnuos labai raiškius, ateitį gebančius įspėti ar žmonėms padėti sapnus. Birželį gimusios turi nepaprastai gilų vizualinį pradą, todėl iš tiesų sapnais geba ne tik kontroliuoti savo pačių gyvenimus, bet ir padėti juos kontroliuojant kitiems. Jei norima lavinti šią gamtos dovaną, verta pasigilinti į save, į tai, kaip išreiškiate save pasauliui bei pasidomėti pranašingais sapnais, jų reikšmėmis. Orientuokitės į sapnus, pasidomėkite, kaip būtų galima miegant išvysti vaizdingesnius, raiškesnius, aiškesnius sapnus. Jūs apdovanotos sapno dovana, tereikia ją priimti.


LAPKRITIS. Lapkritį gimusios labai dažnai pasižymi giliu, veriančiu žvilgsniu. Jo reikšmė ne vien išorinė - dažniausiai balandį gimusios pasižymi itin didele, sustiprinta empatija. Ji reiškia, jog lapkritį gimusios 2019 m. kuo puikiausiai nujaus tai, ką galvoja kiti žmonės ir geba atspėti jų norus, poreikius. Taip pat lapkritį gimusios pasižymi tuo, jog geba įspėti įvykius - tiek teigiamus, tiek neigiamus. Tai gali net kiek gąsdinti aplinkinius ir juos pačius. Jeigu 2019 m. lavintumėte šiuos gebėjimus, galėtumėte tapti profesionaliu ekstrasensu ar ekstrasense. Lapkritį gimusios taip pat yra be galo valingos ir nuožmios, tad jei iš tiesų įdėtų pastangų, gali taip labai talentingomis ekstrasensėmis, kurios pagelbės nemažai žmonių.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis