Atsargiai! Akivaizdžiausi įrodymai, jog jis tave anksčiau ar vėliau įskaudins

Tik prasidėjus santykiams visos skrajojame lyg ant debesų. Rožiniais akiniais pabalnojusios nosis nematome partnerio neigiamų savybių, o jei kas mums jas ir prikiša, pasišiaušiame.

Jis viską kontroliuoja. Merginos mėgsta, kai jomis rūpinamasi, tačiau jei tu savo vaikinui turi kasdien duoti ataskaitas apie savo planus ir su kuo eini susitikti, tai nėra gerai. Galbūt jis tavimi nepasitiki. Bandyk išsiaiškinti, kodėl taip jis elgiasi. Jeigu tvirto argumento nesulauksi ir jis taip paaiškins rūpestį tavimi - metas pergalvoti savo santykius.

Jis nuolat kritikuoja visą pasaulį. Toks vaikinas - pilnas kompleksų ir bando juos maskuoti kitų žmonių netobulumais. Nė vienas negimė tobulas, tačiau su tokius negatyvumo kamuoliu tau - ne pakeliui. Ieškok pozityvesnio ir grožį visur atrandančio vaikino.

Jam nerūpi tavo interesai. Kad ir ką jam siūlai kartu nuveikti, niekas jam neįdomu. Jis šaiposi iš tavo mėgiamų filmų, drabužių stiliaus, mylimų knygų ar studijų pasirinkimo. Jeigu tu jau tokia juokinga ir neįdomi, tai kodėl gi jis vis dar su tavimi? To jo ir paklausk, atsakymas tikrai nustebins.

Kaip jau minėta, santykiai turi skatinti žmogų tapti geresniu. Liūdna, kad daug moterų ir merginų atsiduria su tokiu žmogumi, kuris skatina pademonstruoti savo blogiausias savybes. Tokie vaikinai tiesiog ištraukia jas į paviršių ir mėgaujasi matydami, kaip mes jas demonstruojame. Nepakibk ant tokių vaikinų kalbliuko.

Seksualinė trauka – puiku ir labai svarbu, bet vien to nepakanka santykiams. Geras seksualinis gyvenimas labai svarbu, bet tai tik viena dėlionės dalis. Deja, daugeliui porų tai – vienintelis santykių pagrindas. Taip, intymūs santykiai svarbūs ne mažiau nei komunikacija, tačiau koks intymus ryšys be supratimo? Jei jauti su žmogumi ryšį ir pasitiki juo, tikėtina, jog intymūs ryšiai bus kur kas geresni nei su tuo, kuriuo abejoji.

Panele.lt 2017 m. vasario 18 d. 00:01 Tu juo nepasitiki. Santykiai neįmanomi be pasitikėjimo, ir taškas. Sveikuose, tvirtuose santykiuose jautiesi rami, saugi. Jei nors kartą suabejojai santykių pagrindu ir iškėlei klausimą, ar verta pasitikėti mylimu žmogumi, jau verta pamąstyti, ar jis tau skirtas. Jei neabejotum, tuomet būtų galima teigti, jog jis - tau skirtas.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis