6 senovės burtai apie meilę, kuriuos privaloma atlikti vakare

Šie iš senų laikų atkeliavę burtai ypatingi tuo, jog juos būtina atlikti vakare - būtent tuomet jūsų laukia tikslingiausias burto rezultatas. Galbūt šį vakarą paskirkim magijai?

„Taip“, „Ne“ arba „Nežinau“ burtas. Reikia plataus puodelio su vandeniu, prie jo šonų prilipinti lapelius su užrašais „Taip“, „Ne“ ir „Nežinau“, o į vidurį pamerkti žvakutę. Tada galima garsiai užduoti vieną rūpimą klausimą ir pamaišyti piršteliu vandenį aplink žvakę. Prie kurio lapelio priplauks – toks ir bus atsakymas.


Ar jis – tavo išrinktasis? Pasiimk du degtukus ir įsmeik juos, kad stovėtų stačiai (pavyzdžiui, į vazoną, tik atsargiai, kad gėlės nenudegtų). Vienas degtukas bus tu, o kitas – pasirinktas vaikinas. Abu degtukus uždegusi, stebėk į kokią pusę jie linksta: jei vienas į kitą – Jūs artimai bendrausite, jei į priešingas puses– galbūt ne Jums skirta būti kartu...


Kaip atrodys Tavo vaikinas? Kai išjungus šviesą kambaryje pasidaro tamsu, reikia uždegti žvakę, pastatyti ją kelis metrus nuo veidrodžio (veidrodis gali būti nedidelis, svarbiausia, kad jame matytum žvakės atspindį) ir atsitraukusi per tokį pat atstumą kaip kad žvakė yra nuo veidrodžio – nusisukti. Tada pasilenk ir bandyk pro žvakės liepsną veidrodyje įžiūrėti žmogaus kontūrus. Jei pamatysi žmogų, sakoma, tai turėtų būti tavo ateities vyras!


Kada ištekėsi? Pasiimk stiklinę ir įpilk iki pusės vandens. Tada perverk siūlu mamos ar močiutės auksinį žiedą (arba savo, jeigu turi) ir įleisk jį į vandenį, kad pasiektų dugną. Po to ištrauk ir skaičiuok kiek kartų žiedelis atsitrenkė į stiklo sienelę – po tiek metų ir ištekėsi.


Koks bus tavo vaikino vardas? Ant dešimt lapelių užrašyk skirtingus vaikinų vardus (gali būti draugų, simpatijos ar tiesiog tau patinkantys vardai), o ant kitų dviejų: „pažįstamas“ ir „nepažįstamas“, ir visus lapelius sudėk po pagalve prieš vidurnaktį. Vos tik prabudus – trauk iš po pagalvės lapelį ir sužinok, koks turėtų būti tavo būsimo vaikino vardas. Gal tai paslaptingas „pažįstamasis“ apie kurį net nepagalvojai?..


Vakare pažvelk į dangų ir jame susirask septynias žvaigždes, į jas žiūrėdama garsiai pasakyk: „Septynios žvaigždės, o aš tik viena. Pasakyk, kas myli mane". Naktį turėtum susapnuoti tą, kuris jau greitai taps tavo vaikinu.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis