Už šiais 3 mėnesiais gimusias 2019 m. nebus geresnių draugių!

Nori sužinoti, kurios draugės šiais metais bus labiausiai atsidavusios, padės bėdoje ir nepamirš įkvėpti pozityvo? Perskaityk šį sąrašą ir sužinok, kokios draugės bus pačios pačiausios!

SAUSIS. Surasti tikrą, nuoširdžią bei padedančią draugę nėra lengviausia užduotis. Visgi įgyvendinama - jei pažįsti sausį gimusią, šalia savęs 2019 m. turėsi labai atvirą bei geranorišką geriausią draugę, su kuria beveik niekada nesipyksite. Sausį gimusi dažnokai mieliau pasirenka draugių draugiją nei romantišką pasimatymą mieste. Ji turi savo girl squad, kurį dievina ir kuriame visiškai atsipalaiduoja ir nesusikausto. Oho, kiek nuotykių kartu patyrėte...Draugystė sausį gimusiai lyg oras, nes ji negali be susirašinėjimo su draugėmis ištverti nė dienos.


GEGUŽĖ. Puiku tai, jog gegužę gimusios priima kiekvieną žmogų tokį, koks jis yra, todėl šio mėnesio atstovės toleruoja įvairiausius žmonių tipus. Joms nerūpi jų draugų finansinė padėtis ir nė motais, ką vakarėlyje šie prisišnekėjo vakar. Tai be galo tolerantiškos asmenybės, kurios sugeba įžvelgti kiekvieno žmogaus unikalumą. Šį mėnesį gimusios 2019 m. bus nuostabios draugės dar ir dėl to, jog pavydas jų gyvenime paprasčiausiai neegzistuoja, o tai svarbus faktorius, lemiantis ilgą moterišką draugystę. Jos tikriausiai net neturi laiko pavydėti - kadangi yra tokios užimtos, o jų gyvenimas sukasi it karusėlė, pavydo jų gyvenime nėra nė kvapo.


GRUODIS. Gruodžio mėnesį gimusi žmonių klegesį mieliau iškeis į ramų pasibuvimą su geriausia drauge. Ši draugė ne tik jau senokai tave pažįsta, bet ir yra ta, kuri su tavimi patyrė daugybę gyvenimiškųjų išbandymų. Jie tik patikrino jūsų draugystę. Tiesa, gruodį gimusi ir daugiau draugių, tačiau tik vieną vienintelę prisileidžia taip arti. Kartu su draugėmis ji išgyvena įvairias gyvenimo dramas ir negaili viena kitai patarimų.Ji yra ta, kuri į draugystę be galo daug investuoja ir nereikalauja nieko pati. Gruodį gimusi - pati geranoriška 2019 m. draugė.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis