Draugės, kurios niekada neišsiskirs: jas išduos 5 ypatingi vardai

Kad ir kiek tau metų, tikriausiai jau supranti, kokią didžiulę reikšmę mūsų gyvenime turi draugystė. Tiesa, surasti tikrą, apginti galinčią ir supratingą draugę nėra lengva. Vis dėlto jei turi nors vieną iš šių draugių savo draugių sąraše, gali džiaugtis - esi saugi.

AGNĖ. Graikų kilmę turinčios merginos išsiskiria nepaprastu švelnumu ir mielumu, kurį pritaiko draugystėje. Jos į savo gyvenimą neįsileidžia žmonių šiaip sau. Jei tai įvyksta, vadinasi, užsimezgė stiprus ir daug žadantis ryšys. Jei jūs draugės, labai tikėtina, kad liksite jomis visą gyvenimą. Jūs niekada nepamirštate draugių. Nesvarbu, ar tai būtų jų gimtadienis, jų augintinio gimtadienis, joms svarbus pristatymas, atsiskaitymas ar šventė - jos visada prisimins joms svarbias datas.


EGLĖ. Šias lietuviškos kilmės vardus turinčias drauges labiausiai sieja nuoširdumas ir atvirumas. Puiku tai, jog jos priima kiekvieną žmogų tokį, koks jis yra, todėl jos toleruoja įvairiausius žmonių tipus. Joms nerūpi jų draugų finansinė padėtis ir nė motais, ką vakarėlyje šie prisišnekėjo vakar. Tai be galo tolerantiškos asmenybės, kurios sugeba įžvelgti kiekvieno žmogaus unikalumą. Jos yra nuostabios draugės dar ir dėl to, jog pavydas jų gyvenime paprasčiausiai neegzistuoja, o tai svarbus faktorius, lemiantis ilgą moterišką draugystę.


KARINA. Šis itališkos kilmės vardas - ypatingas. Šis vardas sietinas su ypatinga empatija, paprastumu, nuoširdumu. Dažniausiai šios draugės puikiai žino, jos gali kreiptis viena į kitą vidurnaktį. Kai griūva santykiai, kai norisi kartu pasijuokti stebint romantinį filmą, pašnekėti apie orą ar rimtesnius dalykus. Šios merginos supras viena kitą iš pusės žodžio ir nutikus kam nors kantriai išklausys, reikiamu metu patylės arba pralinksmins.


KAMILĖ. Lotyniškos kilmės vardo turėtojos - nuostabios merginos, kurias sieja ypatingas draugystės ryšys. Jų asmenybėse slypi švelnumas. Jos visada šiltai apkabins, kai reikės. Šios merginos labai empatiškos, todėl tuoj pat jaučia, kad draugė yra nelaiminga, susijaudinusi, susikrimtusi. Reaguodamos į tai jos kaipmat skubės taisyti padėtį ir visuomet pagelbės kritinėje situacijoje. Jos yra tikri ramybės uostai. Ko daugiau jei ne ramybės reikia tiems, kurie nuolatos lekia, skuba, nieko nespėja? Žinoma, jog minutėlės ramybės ir harmonijos pajautimo.


KAROLINA. Šias vokiškąją kilmę turinčių vardų merginų be galo stipri. Jos sužavi savo emocine stiprybe. Priešingai nei daugelio kitų merginų, jų vidinis pasaulis tvirtas, todėl jos nėra linkusios daryti iš musės dramblio. Jos laiku susitvardo, ir nors viduje verda, neretai neišreiškia savo tikrųjų emocijų. Be to, jos pasižymi puikia atmintimi, o savo draugų gyvenimo detales dažniau prisimena ryškiau nei savo pačių.Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis