7 dar negirdėtos tiesos, kad vaikinas trokštų tik tavęs

Yra keletas pagrindinių taisyklių, kuriomis vadovaudamasi gali taip patraukti vaikino dėmesį, jog šis negalės galvoti apie nieką kitą, tik apie tave. Pasiruošusi jas sužinoti? Kai kurių gali būti negirdėjusi.

Tiek daug nereikalauk iš jo. Paprastam vaikinui nepatinka per daug dėmesio reikalaujanti mergina. Keldama reikalavimus, ko iš jo nori, nepriversi jo tavęs vytis, jis gali net pabėgti. Be to, zirzimas, siekiant sulaukti trokštamo dėmesio, bus jam tarsi per rašomąją lentą braukiamos vinys. Gerai pagalvojus, kai matai merginą, kuri reikalauja per daug dėmesio, tai tave turbūt irgi atstumia. Niekas nenori tokiu būti.


Žaisk, tačiau nebūk vulgari. Tai yra labai smagus būdas priversti jį tave vytis. Flirtavimas yra puikus būdas atkreipti į save jo dėmesį ir priversti jį norėti siekti tavęs. Yra mažiausiai tūkstantis būdų tai padaryti. Tu gali erzinti jį, bet leisk jam pačiam daryti visą darbą. Daugumai vaikinų patinka vaikymosi elementas santykiuose ir jie linkę būti daug labiau susidomėję, kai jiems yra leidžiama tai daryti.


Padaryk pertrauką. Kartais turi ne tik nustoti daryti tai, ką darai jį vaikydamasi, bet ir suteikti jam erdvės ir atstumo tai suvokti. Būk kantri ir pasižiūrėk, kas įvyks. Tiesą sakant, gali būti gana įdomu pažiūrėti, ką jis darys, kai tu atsitrauksi. Atsitraukimas reiškia, kad tu leidi jam tavęs pasiilgti ir kad nesiimi atsakomybės, kontroliuodama kiekvieną jūsų bendravimą ar susisiekimą. Gali būti maloniai nustebinta.


Nesivaikyk jo. Ši taktika gali būti naudojama bet kurioje santykių stadijoje, nuo pat pradžios iki rimtos draugystės. Jei nori pakeisti status quo ir rasti būdų priversti jį tave vytis, užuot vijusis jį pati, tai - padaroma. Viskas, ką turi padaryti, tai sustoti. Nustok jį vaikytis. Gali būti šioks toks sąstingis, kol kryptis pasikeis, bet, jei tu jam rūpi, gali būti tikra, kad ji tikrai pasikeis.


Žinok, kad esi geriausia. Tavo pasitikėjimas savimi greičiausiai yra svarbiausias tavo asmenybės bruožas, dėl kurio esi patraukti savo vaikinui. Merginoje, kuri yra kupina pasitikėjimo, yra kažkas tokio, kam vaikinams yra sunku atsispirti. Pasitikėti savimi yra tai, ties kuo turi padirbėti. Žinok, kas esi, ir žinok savo vertę. Priversk jį šiek tiek paplušėti dėl prizo - tavęs.


Turėk veiklų. Šiuo patarimu reiktų naudotis atsargiai. Tu nenori būti per daug užsiėmusi. Vis dėlto, turi turėti savo gyvenimą ir leisti jam tai suprasti. Leidžiant jam būti visu tavo pasauliu nėra gerai nei tau, nei jam. Taip tu būsi jam tik dar labiau patrauklesnė.


Kartais pabūk ledo karaliene. Tai yra labai, labai senas triukas, bet vis dar naudojamas, nes veikia. Tu nenori būti lengvai pasiekiamas prizas. Neatsiliepk į telefono skambutį po pirmo šaukimo. Priversk jį palaukti kelias minutes, kol pasiruoši pasimatymui. Svarbiausia, turėk standartus ir iš tikrųjų būk sunkiai pasiekiama. Jei padarysi tai, galų gale būsi ta, kuri gaus prizą – principingą vaikiną.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis