10 pačių geriausių ir praktiškiausių dovanų vaikinui

Žaibiškai artėja gražiausios metų šventės, o tu dar neturi dovanos savo brangiausiajam? Pateikiame tau puikių ir praktiškai panaudojamų dovanų, kurios įtiks ir išrankiausiam vyriškosios lyties atstovui:

1. Odinė apyrankė


Ne vien merginoms patinka papuošalai ir aksesuarai, kita vertus, vaikinams jų pasirinkimas didžiausias. Būtent todėl puiki dovana vaikinui – odinė apyrankė. Paprasta, klasikinė odinė apyrankė dailiai atrodys jam ant riešo.


2. Rinkinys „Skutimosi menas“


Padovanok savo vaikinui rinkinį „Skutimosi menas“, tada dažniau galėsi bučiuoti švelnų, kruopščiai nuskustą jo veidą. Rinkinyje – visos priemonės paruošti odą prieš skutimąsi, taip pat losjonai po skutimosi, skirti nuraminti ir suminkštinti odą.


3. Garsą sulaikančios bevielės ausinės


Yra labai kokybiškų, šaunių garsą sulaikančių bevielių ausinių. Jei jis dažnai keliauja ar mėgsta kartais atsiriboti nuo aplinkinio pasaulio laisvalaikiu ar darbe, tokios ausinės – ideali dovana jam.


4. Tavo megztas šalikas


Numegzk šaliką – ši puiki kalėdinė dovana ne tik nuolat primins apie tave, bet ir saugos nuo šalčio visą žiemą. Šaliko spalvą gali priderinti prie jo kostiumo ar palto (arba parinkti spalvą savo nuožiūra)


5. Oda įrišta užrašų knygelė


Knygelė užrašams odiniais viršeliais. Į tokią knygelę galima įrašyti kokią nors citatą, parinkti formatą pagal jo poreikius, kad tavo vaikinas turėtų stilingą dienoraštį ar darbo knygą.


6. Barzdos kirpimo mašinėlė su 20 nustatymų


Kad ir kokio ilgio barzdos jis norėtų, su mašinėlę, turinčia 20 nustatymų, visi plaukeliai bus vienodo ilgio, o barzda atrodys nepriekaištingai.


7. Jo ir jos pagalvių užvalkalai


Tai mielas būdas nesupainioti pagalvių užvalkalų, bet to, tai bus ženklas, kuri lovos pusė – tavo, kuri – jo. Žavi dovana tavajam per šias Kalėdas.


8. „Išmaniosios“ pirštinės


Šis aksesuaras tiesiog nepakeičiamas šaltuoju metų laiku, tačiau jei vaikinui padovanosi šias ypatingas pirštines, jis be didesnių sunkumų galės naudotis savo išmaniojo liečiamu ekranu. Tokių pirštinių ypatybė - nereikia jų nusiimti, norint paskambinti ar parašyti žinutę išmaniuoju telefonu.


9. Priešpiečių dėžutė


Puikus pasirinkimas bet kuriam vaikinui, ypač dirbančiam ne patalpoje ar visą dieną vairuojančiam transporto priemonę. Parink priešpiečių dežutę su linksma aplikacija arba dar originaliau - išgraviruok arba lipdukais užklijuok vaikino vardą. Ar ne žavinga?


10. Skutimosi peiliukų rinkinys


Dauguma vyrų skutasi ganėtinai dažnai, o tai reiškia, kad ne ką rečiau jiems tenka keisti ir skutimosi peiliukus. Jei nori palengvinti savo vaikinui gyvenimą, nupirk didžiulį skutimosi peiliukų rinkinį - taip jam neteks kulniuoti į parduotuvę įsigyti šių reikmenų dar ilgą laiką.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis