TIKRA ISTORIJA: susitikinėjau su šiais Lietuvos vaikinų tipais. Daugiau nebenoriu...

Sveiki, mano vardas Inga. Istoriją pradėsiu nuo klausimo: ar jums sekasi meilės srityje? Jei taip, tuomet manojo laiško galite toliau nebeskaityti. Šis laiškas yra skirtas toms, kurios niekaip neišbrenda iš meilės problemų.

Visų pirma, aš nesu nei Lochneso pabaisa, net tulžinga ragana, kuriai visi vaikinai ir vyrai yra didžiausi pasaulio priešai. Vyrišką giminę aš iš tiesų be galo gerbiu (pati užaugau tarp dviejų brolių...) ir esu turėjusi rimtus santykius. Visgi tai, ką išgyvenu dabar, mane verčia gūžtis į kamuoliuką.

Su ilgamečiu draugu išsiskyriau prieš kelis metus. Šiuo metu man 23 m. Visada buvau daili, man niekada netrūko vaikinų dėmesio, tačiau ganėtinai anksti susiradau rimtą vaikiną, ilgai draugavome, nemačiau nieko kito aplinkui, todėl tik neseniai išmokau tinkamai bendrauti su vaikinais, flirtuoti. Kai išsiskyriau, maniau, jog man atsivėrė daugybę kelių į vaikinų širdis. Juk aš - jauna, žavi, protinga ir sąmojinga mergina. Oho, kaip klydau.

Per šiuos kelerius metus susitikėjimų su vaikinais supratau, jog Lietuvoje yra susiklosčiusi žiauri ir labai nepalanki moteriškajai lyčiai situacija. Jau žinoma, jog mūsų šalyje yra kur kas daugiau merginų nei vaikinų, todėl dauguma merginų lipa per galvas, jog susirastų tinkamą partnerį. Kadangi mano patirtis tikrai nėra pati geriausia, nusprendžiau išskirti Lietuvos vaikinų tipus, su kuriais man teko susidurti.

Kolekcionieriai. Vienas iš pirmųjų vaikinų, su kuriais susitikinėjau, buvo Rokas. Vaikinas iš pradžių man rodė didelį dėmesį, kartu vakarieniaudavome, jis vedėsi mane į teatrą, kiną, buvome nuvykę į Trakus. Rokas mane paliko tuomet, kai jam atsidaviau. Tai buvo lyg perkūnas iš giedro dangaus - maniau, jog santykiai nenutrūks dar ilgai, bet po nuostabios nakties kartu Rokas man pranešė, jog nenori įsipareigojimų. Ir šiaip, jog susitikti mums daugiau neverta.

Apgaunantys. Iš pradžių Simas man pasirodė rimtas, darbštus ir šiek tiek drovus vaikinas. Viskas buvo taip gražu - pirmasis susitikimas parke, romantika, šypseną keliančios žinutės, dėmesys. Net supykino, kai vaikščiodama viename iš prekybos centrų Simą pamačiau susikabinus su kita mergina. Patikėkit, buvau papuolusi į tokią depresiją, iš kurios mane sugebėjo ištraukti tik dar viena meilė. Ir vėl nesėkminga.

Interneto asai. Su Ignu susipažinau naudodamasi populiaria mobiliąją susipažinimo programėle. Nuėjome į keletą pasimatymų, iš karto pajautėme vienas kitam aistrą. Neneigsiu - galbūt per anksti ryžausi žingsniui pradėti su juo intymius santykius. Kai ryte prabudome, Simas man pasakė, jog aš ne vienintelė mergina, su kuria jis intymiai santykiauja. Jos yra net šešios. Mane net nupurtė.

Grobuonys. Viskas, pasakiau sau - žiūrėsiu tik į rimtus vaikinus. Susipažinau su Henriku viename iš viešųjų seminarų. Lengvas flirtas, kelios vakarienės. Jis mane apipylė dėmesiu bei gelėmis. Vis dėlto kažkodėl man nelipo. Nuspendžiau Henrikui pranešti, jog mums reikia nutraukti vos užsimezgusius ryšius. Neįsivaizduojate, kokiais žodžiais jis mane išplūdo. Dar mėnesį turėjau iškęsti Henriko piktus žvilgsnius bendrose seminaruose bei ignoruoti piktas ir net šantažuojančias žinutes, kurias jis man siuntė. O jei tik būčiau su juo pradėjusi santykius...

Įsimylėję save. Mane iš karto patraukė elegantiška Ernesto apranga, nuostabus balsas bei kūno sudėjimas. Susitikinėdama su juo dėjau visas pastangas atrodyti nuostabiai. Po keletos susitikimų Ernestas man pasakė, jog šalia savęs įsivaizduoja kur kas gražesnę bei figūringesnę merginą, o aš jam esu... per prasta. Nors daugelis mane lygina su Mila Kunis!

Nelaimėliai. Tai vaikinai, kuriuos privalai guosti. Dėl nesusiklosčiusio gyvenimo, mažos algos ar lietingo oro. Jie reikalauja globos lyg pametinukai ir trokšta, jog mergina būtų petys, į kurį galėtų atsiremti. Jie nuolat postringauja, koks blogas jų gyvenimas ir kaip sudėtinga išgyventi. Susitikinėjau su Raimondu, kurio nuolatinės negatyvios šnekos mane buvo kone pribaigusios.

Na, merginos, kuri iš jūsų gali pasigirti didesne patirtimi nelaimingų santykių fronte? Regis, jei būtų rengiamos nenusisekusios meilės varžybos, užimčiau pirmąją vietą.

Ir tave slegia nelaimingos meilės bėdos? O gal turi kitą istoriją, kuria norėtum pasidalinti su skaitytojais? Drąsiai rašyk el. paštu kamile@panele.lt

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis