Svarbios priežastys, kodėl mokykloje sutikta draugė - draugė visam gyvenimui

Gyvenime mes sutinkame daugybę žmonių, tačiau ne visi jie artimi širdžiai. Surasti tikrą, nuoširdžią draugę nėra lengva, o jei tokią suradome mokyklos metais, būtina net ir pabaigus mokyklą branginti tokią ypatingą draugystę. Štai kodėl mokyklos metais sutikta draugė - pati pati brangiausia:

Jūs jau labai seniai bendraujate. Gyvenime sutinkame daug žmonių, tačiau pačius artimiausius prisileidžiame labai greitai ir, tikėtina, anksti. Ko gero, tą pačią mokyklą baigusi ne tik jau senokai tave pažįsta, bet ir yra ta, kuri su tavimi patyrė daugybę gyvenimiškųjų išbandymų. Jie tik patikrino jūsų draugystę. Tiesa, turi ir daugiau draugių, tačiau tik vieną vienintelę prisileidi taip arti.


Būdama šalia šios draugės nebijai nuklysti į lankas. Visi mes kartais tai darome. Dėl smagumo, dėl nuovargio, dėl paprasčiausio žioplumo - veptelime tai, kas daugeliui gali nuskambėti didžiausia pasaulio nesąmone. O juk ši draugė tave pažįsta taip seniai! Ji žino visas tavo keistenybes.


Jūsų prisiminimai sutampa. Esate ramios ar priešingai - pašėlusios draugės, nesvarbu. Jus sieja vienodi prisiminimai, nes kartu leidote tiek daug nuostabaus laiko. Todėl jūs nekonfliktuosite dėl menkniekių ir visada viena kita palaikysite. Be to, visada atrasite ką veikti kartu, o jei nerasite - šildysitės prisiminimais.


Jūs nesipykstate dėl menkniekių. Kadangi mokyklos laikotarpiu išgyvenote nemažai, tikrai nėra jokios prasmės pyktis. Juk surasti tikrą, nuoširdžią bei padedančią draugę nėra lengviausia užduotis. Visgi įgyvendinama - šalia savęs turi labai atvirą bei geranorišką geriausią draugę, su kuria perėjai ugnį ir vandenį.


Jūs suprantate viena kita iš pusės žodžio. It kokios seserys... mokykloje sutiktos seserys. Viena kitą suprantate net ne iš kalbos, o iš akių kontakto. Tikėtina, jog tu ir tavo geriausia draugė suprantate vieną kitą net geriau nei pačios save.


Net ir po mokyklos baigimo glaudžiai bendraujate. Nesvarbu, kiek kilometrų jus skirtų, jūs visuomet stengiatės palaikyti ryšį ir komunikuojate internetiniu būdu. Neįsivaizduotum savo gyvenimo be jos, todėl net ir būdama kelionėse ar išvykusi į užsienį uždarbiauti ar mokytis, visada jai praneši, kaip sekasi.


Viena su kita jūs galite komunikuoti nepasakiusios nė žodžio. Gali ja ne tik visokeriopai pasikliauti, bet ir kartu su ja visiškai atsipalaiduoti, pamiršti visus rūpesčius. Būtent todėl su geriausia drauge gera ir tylėti, ypač tuomet, kai abi jaučiatės pavargusios.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis