10 aiškiausių ženklų, kad vaikinas 2019 m. tau pasipirš

JAV atliktas tyrimas nurodė, jog beveik 60 proc. merginų ar moterų nenujautė artėjančių sužadėtuvių. Tikrai ne visuomet galima prognozuoti, ar vaikinas priklaups ant kelio, tad nepriklausomai nuo to, kiek laiko esate kartu, ši žinia gali būti tarsi iš giedro dangaus. Stebėk ženklus - gali būti, kad ateinančiais metais tau pasipirš!

Jo šeima - tavo šeima


Nesvarbu, kiek laiko draugaujate, tu jau spėjai susipažinti su jo šeima ir artimiausiais draugais. Ir tau jie nėra nei atgrasūs, nei nedraugiški, nei šalti. Priešingai, jie labai šiltai tave priėmė ir labai nusimintų, jei tavęs neliktų vaikino draugijoje.


Jis tave matė visokią


Ir puolusią į paniką, ir apsiverkusią, ir sergančią, ir sulijusią nuo lietaus, ir su neskalbtais drabužiais, ir, ir, ir... Šį sąrašą galima būtų tęsti ir tęsti. Tai žmogus, kuris tau atstoja geriausią draugę, mamą, seserį ir visus kitus artimiausius žmones.


Jūsų intymus gyvenimas puikus


Ko gero, nerasime vaikino ar vyro, kuris pirštųsi mylimajai, jei už uždarų miegamojo durų jo lauktų problemos. Jei tavo ir tavo partnerio intymus ryšys puikus, o gal net puikiausias nuo jūsų susipažinimo, tuomet, tikėtina, tai jį dar labiau skatins pirštis.


Jo finansinė padėtis stabili


Vaikinai ar vyrai šiam svarbiam žingsniui neretai pasiryžta tik tuomet, kai jaučiais finansiškai užtikrinti. Jei tavo mylimasis šiuo metu jaučiasi saugus finansų atžvilgiu, tikėtina, jis gali ryžtis piršlyboms.


Jūs sveikai vienas kito pavydite


Kadangi jūs tokie artimi, tavyje kyla kad ir menkutis, tačiau vis dėlto pavydas, kai tavo partneris užmezga ryšį su kitais žmonėmis, ypatingai merginomis. Tai toli gražu nereiškia, kad jūs dėl to pyksitės - jei meilė yra tikra, pykčių nebus.


Jūsų stilius jau senokai tapo panašus


Ne dėl to, jog neturite individualaus skonio ir kopijuojate vienas kitą. Jums paprasčiausiai patinka tokie patys dalykai ir nieko čia negalite padaryti, nes jus tiesiog magiškai traukia panašūs drabužiai, batai, ar įvairūs kiti daiktai.


Nuo pats pirmo susitikimo jautėte, kad būsite kartu


Neretai dar nepažinus žmogaus sunkoka spręsti, ar jis gyvenime užims svarbią vietą. Vis dėlto su tavo vaikinu buvo kitaip - vos pamačiusi jį ir gerai jo nepažinusi, širdies gilumoje jau žinojai, jog jis bus tavo gyvenimo partneris.


Jūs vienas kitam galite rašyti atviriausias žinutes


Tu gali jam siųsti keisčiausius ir asmeniškiausius Snapchato įrašus ir Facebooke išlieti savo jausmus. Šiuolaikinės technologijos jums tik padeda vystyti jūsų meilę, bet ir prisigalvoti įvairiausių keistenybių. Nepaleidžiate telefono iš rankų, kai būnate atskirai vienas nuo kito.


Šalia vienas kito jaučiatės taip, lyg vienas kito nebūtų


Tikriausiai ir tau pažįstamas jausmas, kuomet žmogus, esantis šalia, sukelia nejaukumą, varžo tavo jausmus. Šalia tokio žmogaus negali atsiverti, jautiesi suvaržyta. Jausmas, kurį suteikia vaikinas - geriausias draugas, visiškai priešingas. Tu laisvai gali jam pasakyti toookią nesąmonę, jog ir pati dėl jos susigėsti. Vaikinas tau suteikia neapsakomą laisvumo jausmą, o jį savo ruožtu suteiki jam ir tu.


Jis pabaigia tavo sakinius


Kalbėdami net patys nustembate, kaip pabaigiate viena kito sakinius ar iš pusės žodžio vienas kitą suprantate. Regis, praeitame gyvenime buvote vienas asmuo... Tiesos čia gali būti - daugelis mokslininkų, tyrę praėjusių gyvenimų reiškinį, sutinka su teiginiu, jog dabartiniame gyvenime sutikti itin artimi asmenys gali būti tie, kurie stipriai figūravo praeituosiuose gyvenimuose.


Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis