7 paslaptys, kurias žino merginos, kurios visiems patinka

Yra merginų, kurios tiesiog traukia it magnetas - norisi šalia jų būti ir patikėti net slapčiausias paslaptis. Ar žinai, kokia yra jų magnetizmo paslaptis? Tai septynių elgsenos ypatybių modelis, kuris padeda joms išlikti populiarioms ir mylimoms. Taigi, pradedame...

Tvarkingi drabužiai. Tvarkinga ir švari apranga yra būtina norint palikti pirmą gerą įspūdį. Iš tiesų, svarbiau yra ne tavo drabužių stilius, o būtent tvarkingumas. Kas iš to, jei būsi stilinga, tačiau tavo švarkelyje žiojės skylė, o nuo batų bus nenuvalytas dar praėjusios žiemos purvas? Taip ne tik atbaidysi žmones, bet ir pati sau nepatiksi.


Koncentravimasis į kitą žmogų. Panelė, kuri šneka vien tik apie save ir savo veiklą, kitų žmonių iš karto yra palaikoma arogantiška ir pasipūtusia. Kam tau tokia etiketė? Tik susipažinusi su žmogumi, pasidomėk juo, paklausk, ką jis gyvenime veikia, užvesk temas, kurios galėtų būti įdomios jums abiems. Žinoma, nepamiršk papasakoti ir kažką iš savo gyvenimo - tik visuomet jausk ribas!


Taisyklinga laikysena. Tiesiai nugarą laikantis, galvą pakėlęs žmogus visada atrodys patrauklesnis nei tas, kuris bus sukumpęs ir susitraukęs. Jei tiesią laikyseną tau sunkoka išlaikyti, nuolat sau primink: o jei šiuo metu kažkas mane stebi? Pamatysi, tai veikia! Net jei tuo metu niekas į tave nežiūri, tu būsi išsitiesusi, o tai formuos tavo taisyklingos laikysenos įgūdžius.


Švari kalba. Taisyklinga, be grubių keiksmažodžių kalba yra privalumas kiekvienam žmogui, o ypač panelei. Dažniausiai mūsų kalbą suformuoja jau vaikystėje išugdyti taisyklingos kalbos įgūdžiai, tačiau savo kalbą privalai turtinti ir būdama vyresnė. Žinoma, nebūtina visuomet vaikščioti su gramatikos vadovėliu rankose, tačiau riboti keiksmus būtina! Pagalvok, koks susidarys įspūdis apie tave, jei kas antras tavo žodis bus keiksmažodis? Jei netyčia išsprūdo negražusis žodelis - mandagiai atsiprašyk ir tęsk kalbą toliau.


Šypsena. Žmonės, kurie šypsosi, yra ne tik daug simpatiškesni už tuos, kurie nesugeba išspausti šypsenos, bet ir sulaukia daugiau aplinkinių dėmesio. Jie kitiems atrodo prieinamesni ir labiau sukalbami, todėl su jais dažniau randama bendra kalba.


Judesiai. Judesiai yra labai svarbus dalykas bendraujant. Iš žmogaus kūno kalbos puikiai galima spręsti, ar jis yra linkęs į uždarumą, o gal priešingai - yra pasirengęs atsiverti. Kai susipažįsti su nauju žmogumi, jokiu būdu neizoliuok savęs nuo jo sunerdama rankas prie krūtinės. Tai sudaro „statomos sienos“ įspūdį ir kitas žmogus gali tave palaikyti nedraugiška.


Žvilgsnis. Akių kontaktas, užmezgant bet kokio tipo ryšį, yra be galo svarbus. Jei visada suksi akis į šoną ir vaizdžiai parodysi, jog tau neįdomu, ką šneka tavo pašnekovas, gali susilaukti net labai blogo pirmojo įspūdžio. Pasistenk naujai sutiktam žmogui žvelgti tiesiai į akis – taip jis ne tik geriau tave atsimins, bet ir minės tave kaip atvirą ir nuoširdų žmogų.Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis