Ne kokios prognozės: 2019 m. šiais 3 mėnesiais gimusioms prognozuojamas vienišumas

Nori tikėk, nori - ne, šiuos mėnesius gimusioms merginoms ateinančiais 2019 metais prognozuojamas vienišių likimas. Tiesa, kai kurios dėl to visai nenuogąstaus, o priešingai, džiaugsis savo laime būti laisvomis! Štai tas sąrašėlis, kuris pasufleruos, kurios iš jų ateinančiais metais gali likti vienišėmis.

KOVAS. Iš tiesų kovą gimusios merginos laikomos nepastoviausiomis. Šios merginos dažniausiai negeba apsispręsti, kokio partnerio šalia savęs norėtų, dėl to labai kenčia jų asmeninis gyvenimas. Vos sutinka vieną, pradeda galvoti, jog galbūt geriau laimę kurti su kitu... Ir ateinančiais metais, ko gero, jos nebus linkusios įsipareigoti - jos tiesiog mėgausis vienišių gyvenimu ir laisve. Vis dėlto kovą gimusios turi jautrią sielą, taurius jausmus ir būdamos vienos labai išgyvena dėl meilės nesėkmių. Todėl pats geriausias patarimas šio joms būtų nespjauti į šaunių, galbūt ne tokių kietų, bet nuoširdžių ir atvirų vaikinų dėmesį bei užmegzti su jais ryšius ateinančiais metais.


LIEPA. Liepą gimusios ateinančiais metais pasižymės nevaržomu laisvės troškimu. Laisvė bei nepriklausomybė bus pats svarbiausias faktorius, kuris lems sėkmingą, anot liepą gimusių, gyvenimą. Galbūt todėl laisvę dievinančios liepą gimusios nėra linkusios įsipareigoti, jas tenkina nepriklausomi ryšiai, joms nebūtinas visiškas suartėjimas, abipusis supratimas. Tai katės, kurios vaikšto po vieną ir dažniausiai yra tuo patenkintos. Žinoma, kada nors ateis laikas, kai šios pagaliau pasiryš įsipareigojimams, bet didelė tikimybė, jog santykiuose jos jausis užspeistos, negalinčios pasireikšti.


SPALIS. Spalį gimusios merginos ateinančiais metais turės itin tvirtus principus, vadovausis griežtais standartais. Jų nuomonės dažniausiai niekas nepakeis, galbūt todėl kuriant romantinius ryšius, jos sudurs su priešprieša. Tarsi ir norės būti nuolankesnės, trokš rasti su partneriu abipusį sutarimą, ryšį, tačiau neretai vis dėlto laikosi savo pozicijos ir retai kada tariasi partneriu, ieško kompromisų. Tai merginos, kurios gebės ir galės mylėti, tačiau joms paprasčiausiai sunku perprasti sėkmingas poras lydinčius veiksnius. Gali būti, jog jausis arba liks vienišos, arba atras tą, kuris bus stipresnis už juos bei suvaldys jų neramų būdą.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis