Štai, ką galvoja vaikinai, kai pirmą kartą su tavimi susitinka: pasakys gimimo data

Ar niekad nepamąstei, kaip būtų šaunu sužinoti, kokios mintys dūzgia vaikinų galvose, kai su jais esi pirmajame pasimatyme arba kai pirmą kartą susitinkate bendroje draugų kompanijoje? Kadangi gimimo data aiškiai nusako bendrus charakterio bruožus bruožus, pateikiame tau galimas vaikinų minčių variacijas.

„Oho, kokia principinga. Na, su ja jau tikrai nebūtų lengva žodžių kovoje. Atrodo labai nuožmi ir karinga“ (sausio 2-11 d.ir liepos 5-14 d.)

„Atrodo labai atvira. O kiek šneka... Na, bent jau neužsisklendžia savyje. Su ja tikrai nebūtų nuobodu“ (sausio 12-24 d. ir liepos 15-25 d.)

„Kokia miela. Tikriausiai turi aibes vaikinų... Bet jau genų loterijoje išlošė - įspūdinga figūra bei plaukai“ (sausio 25 d – vasario 3 d. ir liepos 26 d – rugpjūčio 4 d.)

„Matyti, jog mergina turi aibes draugų - tokios linksmos padūkelės dar reikėtų paieškoti“ (vasario 4-8 d. ir rugpjūčio 5-13 d.)

„Regis, ji turėjo gausybę santykių patirties - geba flirtuoti ir kaustyti dėmesį. Omg... nejaugi būsiu vienas tų, kurie ją įsimylėjo?“ (vasario 9-18 d. ir rugpjūčio 14-23 d.)

„Atrodo gana tyli mergina... Ar ji kam nors atsiveria? Regis, aš tikrai nebūsiu vienas jų“ (vasario 19-29 d. ir rugpjūčio 24-rusėjo 2 d.)

„Man jau pilvą skauda nuo juoko. Nebuvau sutikęs tokios juokingos merginos. Ir kada ji nustos mane juokinti. Tai ne pasimatymas, o humoro klubas... Regis, baigiu ją įsimylėti“ (kovo 1-10 d. ir rugsėjo 3-12 d.)

„Jei norėtų, galėtų kur kas daugiau pasiekti. O dabar, regis, nėra visiškai patenkinta savimi. Galbūt kartu išspręstume šią jos bėdą“ (kovo 11-20 d. ir rugsėjo 13-22 d.)

„Jai netrūksta pasitikėjimo. Ir iš kur ji taip gerai moka kūno kalbą? Kausto visų dėmesį (kovo 21 d.)

„Iš šalies atrodo tikra gazelė. Bet, regis, viduje ji yra mergina, kuriai reikalingas dėmesys. Ji nėra tokia nepriklausoma, kokia dedasi “ (kovo 22-31 d. ir rugsėjo 23-spalio 3 d.)

„Atrodo nuoširdi ir miela, tik ar nėra pernelyg užsisklendusi savyje? Rodosi jai trūksta pasitikėjimo savimi“ (balandžio 1-10 d. ir spalio 4-13 d.)

„Be galo sumani mergina, bijau, jog neatitiksiu jos keliamų reikalavimų. O tas žvilgsnis... Atrodo, jog ji mane persmelkia kiaurai. Ji mane žavi, bet kartu jos bijau“ (balandžio 11-20 d. ir spalio 14-23 d.)

„Iš šalies atrodo gerutė mergina, bet galiu lažintis, jog jos viduje tūno liūtukė. Galiu tai atskirti iš jos šėlmiškos šypsenos“ (balandžio 21-30 d. ir spalio 24- lapkričio 2 d.)

„Kokia sportiška. Gal jai reikalingas itin raumeningas vaikinas? Rodos, jog ji kelia aukštus reikalavimus“ (gegužės 1-14 d. ir lapkričio 3-11 d.)

„Jos gyvenimas - linksmybės ir nuotykiai. Hm... nežinau, ar noriu merginos, kuri prioritetus tiekia vakarėliams. Kita vertus, ji turi puikų humoro jausmą“ (gegužės 15-24 d. ir lapkričio 12-21 d.)

„Tokia elegantiška. Būdamas prie jos aš jaučiuosi labai paprastas vaikinas, niekuo neišsiskiriantis. Tikra dama, o jau kokios manieros...“ (gegužės 25 d. – birželio 3 d. ir lapkričio 22 d. – gruodžio 1 d.)

„Tokia nuoširdi. Ar būna dar nuoširdesnių merginų? Galbūt čia net kažkas slypi. Pabandysiu išsiaiškinti, ji mane domina“ (birželio 4-13 d. ir gruodžio 2-11 d.)

„Labai paslaptinga. Įdomu, ką ji slepia ir kodėl neatsiveria. Mažai pasakoja apie save... Nežinau, ar sugebėsiu būti su ja“ (birželio 14-23 d. ir gruodžio 12-20 d.)

„Matosi, jog gimusi vasarą. Vien kalbos apie vakarėlius, festivalius, linksmybes... Na, bet su tikrai niekada nebus liūdna“ (birželio 24 d.)

„Tai bent tvirtas pozicijas turi. Bijočiau su ja susiginčyti - ko gero, pralaimėčiau iš karto“(birželio 25 d. – liepos 4 d. ir gruodžio 23 d. – sausio 1 d.)

“Šneka vien apie keliones. Atrodo, jog tai mergina, nesugebanti nusedėti vienoje vietoje. Gal aš jai pernelyg ramus ir sėslus...“ (rugsėjo 23 d.)

„Ji mergina, turinti tvirtą verybinį pamatą. Regis, tikrai žino, ko nori iš gyvenimo ir to siekia“ (gruodžio 21-22 d.)

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis