Sėkmės pabučiuotos: šias 8 pavardes turinčioms lietuvaitėms 2019 m. bus patys įspūdingiausi!

(3)

Po vakar sulaukusio skaitytojų ažiotažo apie sėkmingiausius ateinančių metų vardus, nusprendėme nedelsti ir paruošti jums dar vieną siurprizą - sėkmingiausių 2019 m. merginų pavardžių sąrašą. Prognozės, kuriomis būtina įtikėti - kaip kitaip pasiruoši patiems sėkmingiausiems metams gyvenime? Ieškok savo pavardės!

ADOMAITYTĖ. Lietuviškos kilmės pavardės šaknį turinčios merginos ateinančiais metais ras kuo pasigirti. Jei praėjusiais metais šias pavardes turinčias merginas lydėjo ne patys geriausi nutikimai ar slėgė nuobodulys, ateinančiais metais jos jausis tarsi pakylėtos, atras daugybę energijos, bus veržlios, nors tikėtina, jog gana mažai ilsėsis bei kietai miegos. Kita vertus, jei sveikata joms leis nuversti kalnus, jos tai ir padarys. 2019 m. bus veržlūs, nuožmus ir, tikėtina, atneš kažką ypatingo - svajonių darbą ar sužadėtuves.


KAVALIAUSKAITĖ (KAVALIAUSKYTĖ) Šią pavardę turinčios merginos išsiskiria organizuotumu ir yra apdovanotos gamtos grožiu. Tai visapusiškai sėkmingos merginos bei moterys, kurioms ypatingai seksis ateinančiais metais. Šią pavardę turinčios sparčiu greičiu vysis svajonių išsipildymą, nes pats likimas joms lems atsidūrimą tinkamoje vietoje tinkamu laiku. Tiesa, kadangi yra iš prigimties gabios, veržlios ir guvios, jos ateinančiais metais gali susidurti su pavydu. Patarimas - nepasiduokite pavyduoliams, ir toliau eikite gyvenimo keliu bei skinkite laurus.


RAMANAUSKAITĖ (RAMANAUSKYTĖ). Senovės lietuviai tikėjo, jog su šia šaknimi turinčias pavardes asmenybes globoja kažkas iš aukščiau. Kaip kitaip galima paaiškinti faktą, jog beveik visos šios asmenybės - stiprios ne vien fiziškai, bet ir dvasiškai? Ši pavardė lemia, jog ateinančiais metais išsiskirsi gebėjimu numatyti viską į priekį, todėl tau ypatingai seksis planuoti, būsi skrupulinga, viską darysi iš širdies. Tavo įdirbis ir turima patirtis tau atvers kelią į neįtikėtinas aukštumas, tik nenustok siekti savųjų tikslų ir pasistenk kuo daugiau save tobulinti. Tu verta geriausio.


PAULAUSKAITĖ (PAULAUSKYTĖ) Tai moteriškos merginos, kurioms ateinančiais metais puikiai seksis išlaisvinti savo moteriškąjį pradą. Jos gebės būti puikiomis moksleivėmis, darbuotojomis, tačiau kartu mylinčiomis draugėmis bei mylimosiomis. Nors daugeliui merginų sunku suderinti ir sėkmingą profesinį, ir asmeninį gyvenimą, šią pavardę turinčioms tai seksis padaryti nesunkiai. Galimi dideli laimėjimai profesinėje srityje - aukšti balai mokykloje ar universitete, paaukštinimas darbe.


STANKEVIČIŪTĖ (STANKEVIČ) Su šia pavardės šaknimi gimę daugelis meniškosios pakraipos asmenybių, pasižymėjusių kultūroje, mene bei muzikoje. Ne veltui šias pavardes turinčios merginos dažnai išsiskiria originalumu bei kūrybiškumu. Ateinantys 2019 m. joms lems kūrybinio prado suklestėjimą. Jos gali atrasi dar nepažintus talentus, kurie atves jas į tikrąjį gyvenimo pašaukimą. Tikėtina, jog suklestės jų originalumas, todėl jos gali atrasti save kūrybos sferoje. Joms prognozuojami visapusiškai darnūs bei harmoningi metai, kurie gali atnešti pačią didžiausią gyvenimo dovaną - tikrą meilę arba atžalą.


ŽILINSKAITĖ (ŽILINSKYTĖ). Iš tiesų, kadaise šių pavardžių turėjimas lėmė priklausymą kilmingai šeimai, todėl ir dabar ši pavardė išlikusi kaip aristokratiška, ypatinga. Su šia šaknimi turinčias pavardes merginos yra drąsios, pasižyminčios išlavintu skoniu, aštriu protu bei nepralenkiamu sarkazmo jausmu. Žodžių kovoje 2019 m. jos bus vienareikšmiškos nugalėtojos, nes žodis yra - jų stipriausias ginklas. Tikėtina, jog jos bus ypatingai sėkmingos komunikacijos srityje, o ši šiuo metu viena paklausiausių. Bendravimas joms ne tik atvers kelius į asmeninę, bet ir į profesinę sėkmę.


ŽUKAUSKAITĖ (ŽUKAUSKYTĖ) Šias pavardes turinčių merginų asmenybėje užkoduota vilko dvasia - tai kovingos, drąsios ir viskam pasiryžusios merginos, kurios nėra linkusios dejuoti ir skųstis. Jos traukte traukia stiprius asmenis, o silpnesnius gal ir kiek gąsdina, tačiau be galo žavi. Jei praėjusiais metais šias pavardes turinčias merginas lydėjo ne patys geriausi nutikimai ar slėgė nuobodulys, ateinančiais metais jos jausis tarsi pakylėtos, atras daugybę energijos, bus veržlios, nors tikėtina, jog gana mažai ilsėsis bei kietai miegos. Kita vertus, jei sveikata joms leis nuversti kalnus, jos tai ir padarys.


MAŽEIKAITĖ (MAŽEIKUTĖ) Ateinantys metai šių pavardžių turėtojoms - naujų pažinčių, potyrių bei neatrastų kultūrų metai. Tikėtina, jog juose gims troškimas kuo daugiau pamatyti, pažinti. Kada, jei ne dabar? Ypatinga bus meilės sritis, kuri gali lemti puikią pažintį, jei iki šiol lydėjo nesėkmės.Gali būti, jog jos džiaugsis netikėtu laimėjimu loterijoje ar konkurse, išvažiuos į ekspromtinę kelionę arba sutiks mylimą žmogų pačioje netikėčiausioje vietoje.
Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis