5 veido bruožų tipai: rask savąjį ir sužinok daugybę naudingų dalykų

Senovės kinai tikėjo, kad žmogaus veidas atspindi jo charakterį. Jie išskyrė penkis veidų tipus - vandens, medžio, žemės, ugnies ir metalo, pagal kuriuos galima nusakyti charakterio ypatybes. Surask savo veido tipą ir sužinok, kokias slaptas savybes turi!


VANDENS TIPAS. Būdingiausi bruožai: ilgos blakstienosVANDENS TIPAS
VANDENS TIPAS
ShutterstockLanksti ir gebanti prisitaikyti prie bet kurios situacijos. Mėgsti permainas, naujas pažintis, keliones, tačiau kartu esi ganėtinai uždara, intuityvi ir gerai apgalvoji kiekvieną savo žingsnį.


Niekada nieko neatlieki spontaniškai, pirmiausiai pasveri visus „už“ ir „prieš“. Šalia tavęs gera, mėgsti šypsotis ir skleisti gerą nuotaiką. Aplinkiniams atrodai atvira ir visuomet pasiryžusi išklausyti, tačiau savo paslapčių į kairę ir į dešinę nedalini.MEDŽIO TIPAS. Būdingiausi bruožai: itin aukšta kaktaMEDŽIO TIPAS
MEDŽIO TIPAS
ShutterstockImpulsyvi, ambicinga, pasitikinti savimi ir itin aktyvi - esi tikras naujų idėjų generatorius. Negali nustygti vietoje, jei reikia pradėti naują įdomų projektą, tačiau tau sudėtinga viską atlikti nuosekliai: teiki pirmenybę malonumams ir iki paskutinės minutės vengi širdžiai nemielų darbų.


Dėl savo tikslo gali padaryti bet ką, netgi išduoti draugę. Niekada neparodysi, kad tau liūdna ar turi problemų, nori, kad aplinkiniai galvotų, jog gyveni tobulą gyvenimą ir esi tiesiog žavinga būtybė. Nebijai naujų iššūkių ir niekam neleidi abejoti savo talentais. Tavo entuziazmas naujovėms gali erzinti tuos, kurie mato problemas ten, kur tu jų nepastebi. Tavo pozityvumas - užkrečiamas, tačiau atmink, kad net ir nuo didžiausių linksmuolių pavargstama...ŽEMĖS TIPAS Būdingi bruožai: labai siaura kaktaŽEMĖS TIPAS
ŽEMĖS TIPAS
Shutterstock
Stabili, rami ir pareiginga - taip trumpai galima tave apibūdinti. Esi šiek tiek vienišė ir drovi, tau reikia laiko, kad galėtum pasitikėti naujai sutiktu žmogumi, tačiau jei žmogų įsileidi į savo širdį, jis tampa tikru tavo draugu, kuriam esi ištikima.


Žemės tipui būdingas pavydo jausmas, sunkiai jį išgyveni, taip pat tau sudėtinga atleisti išdavystę. Aplinkiniai gali tavimi pasitikėti, esi nuosekli, jokio darbo nedarai atmestinai.


Žemės tipo žmonės yra iš prigimties globėjai, kurių artimieji ir draugai prašo patarimo ir užuojautos.


UGNIES TIPAS. Būdingi bruožai: didelės akys ir didelė burna.UGNIES TIPAS
UGNIES TIPAS
ShutterstockSpontaniška, aktyvi, draugiška ir negalinti be draugų kompanijos. Ugnies tipo merginos trokšta būti dėmesio centre, todėl dažnai jų gyvenimo kelias veda į pramogų pasaulį.


Šio tipo merginos negalvoja apie pasekmes, o vykdo savo sumanymus tą pačią akimirką, kai jie tik šauna į galvą. Jos moka džiaugtis kiekviena akimirka, tačiau ne mažiau dievina ir dramatiškas situacijas, dažnai ieško konfliktų „lygioje vietoje“.


Esi lyg atversta knyga: nieko nuo aplinkinių neslepi, sąvoka „asmeninis gyvenimas“ tau - svetima. Su tavimi linksma, turi daug draugų, bet savo pozityvumu trauki ir blogiukus, ypač mergišius, kurie apsuka tave aplink savo pirštą.METALO TIPAS. Būdingiausi bruožai: mažos gilios akys ir siauros lūpos.METALO TIPAS
METALO TIPAS
ShutterstockMėgstanti vienatvę ir slepianti savo asmeninį gyvenimą nuo pašalinių akių. Užsispyrusi, atkakli ir siekianti savo užsibrėžtų tikslų. Vengi rodyti tikrąsias savo emocijas, tačiau kiekvieną jų išgyveni itin jautriai. Esi griežta sau, dažnai sukuri sau sudėtingas sąlygas, kad prisiverstum atlikti tą, ką ilgai atidėliojai. Aplinkiniai dažnai nežino, ar gali laikyti tave savo drauge, nes vengi pasakoti apie savo gyvenimą ir retai prisileidi žmones arti savęs.


Mėgsti kontrolę ir kontroliuoti kitus, iš pirmo žvilgsnio gali pasirodyti, kad svajoji dirbti gyvūnų dresuotoja ir manai, kad visi turi paklusti tavo komandoms. Jeigu niekas iš šalies nesukontroliuoja tavo noro vadovauti, gali tapti nevaldoma.

Metalo tipo žmonės siejami su kantrybės trūkumu ir pykčiu, tačiau retai kada pasiduodi nepasiekusi savo tikslo.Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis