Jei nenori likti vieniša: pagrindinės 8 senmergės savybės

Nors gyvenimas - neprognozuojamas, yra keletas jau dabar pastebimų ženklų, jog gali likti vieniše visą savo likusį gyvenimą. Atidžiai perskaityk ir pagalvok, ar šiose savybėse neatrandi savęs?

Šaltumas


Štai kaip viena vienišė teigė: „Tai buvo dar viena mano klaida. Man taip patiko vaizduoti šaltą ir neprieinamą, tokią šaltą, kad mano mokyklos simpatija į išleistuves pakvietė mano geriausią draugę, ir ji turėjo jam pasakyti naujieną. Nebūk tokia kaip aš. Leisk sau būti pažeidžiamai, pasakyk, kaip jautiesi. Pasakyk žmogui, kuris tau patinka, kad jis tau patinka. Pamatysi, tai tavęs nepražudys“


Bambekliškumas


Net jei tuo skundiesi tik savo draugėms, mamai ar sau pačiai vakare prieš miegą, vis vien skiri tam energijos. O neigiama energija įsigeria ir tampa tavo dalimi. Tad kai nueini į pasimatymą, spinduliuoji visas savo neigiamas mintis ir nesaugumo jausmą – iš šono matosi, kad esi nelaiminga. Tad baik skųstis ir atversk kitą puslapį. Užsiimk mėgstama veikla, išmok būti laiminga viena, ir taip imsi traukti naujus, įdomius žmones ir būsi pasiruošusi naujiems santykiams.


Išrankumas


Nepainiok standartų – nereikia būti pernelyg išrankiai ir smulkmeniškai. Visi turime turėti savo standartus, jei jau kalbame apie susitikinėjimą su kitu žmogumi. Turi norėti vaikino, kuris yra mielas, protingas, pagarbiai su tavimi elgiasi ir kažkuo domisi. Tačiau tas žmogus tikrai neprivalo būti tam tikro ūgio, tam tikros plaukų spalvos, ar kažkokios konkrečios išvaizdos.


Uždarumas


Tu niekur neišeini ir neišbandai jokių naujų dalykų. Žinoma, mums visiems patinka užsisakyti maistą ir žiūrėti televizorių, bet jei nebuvai iškėlusi kojos iš namų jau 30 dienų iš eilės, tau reikėtų permąstyti savo poziciją ir persidėlioti prioritetus.


Bailumas


Tu bijai vyriškos lyties atstovų. Mieliau bičiuliaujiesi su merginomis, o simpatingas vaikinas, norintis užmegzti su tavimi pokalbį, tau kelia vien nerimą? Regis, ir ateinančiais metais gyvensi baimių pasaulyje, jei nepradėsi vaikščioti į pasimatymus ir pratintis prie vyriškosios lyties atstovų.


Pamišimas


Neabejotinai pati esi dėl to kalta. Nuolat atšauki pasimatymus. Tada vėl dėl jų susitari ir vėl juos atšauki. Galbūt tai susitikimo su žmonėmis baimė, gal tai baimė būti pasitikinčia savimi, tačiau nuotraukose atrodai geriau nei realiame gyvenime. Turėjai tiek daug santykių, kurie nesusiklostė, kad kartais vien mintis apie dar vieną pasimatymą tau kelia paniką.


Pataikūniškumas


Nors tau gali atrodyti, kad pataikaudama kitiems žmonėms demonstruoji savo gerą būdą, tiesą sakant, labiau primeni kilimėlį kojoms valyti. Geriausias būdas sulaukti pagarbos iš savo partnerio – gerbti save pačią, o tai padaryti galima išsakant savo poreikius, troškimus ir prioritetus.


Negatyvumas


Jeigu esi negatyvi, sudėtinga ar apskritai sarkastiška, madinga ar kieta niekada neatrodysi. Tai nepakelia tavo socialinės padėties. Jei ką, atrodai tarsi kokia nelaimė. Žmonėms patinka, kai aplinkui juos yra laimingi žmonės. Norisi būti su žmogumi, kuris nusiteikęs pozityviai, alsuoja gyvenimu ir verčia tave jaustis gerai.


Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis