Neprogramuojame, bet... šį vardą turinti mergina gali likti vieniša

Vienos merginos labai greitai atranda savo gyvenimo meilę, o kitos ilgokai ieško TO vienintelio. Nesutiko jo mokykloje, galbūt sutiks univeristete? Metai bėga, bet nesėkmkų šleifas meilės fronte vis tebeseka... Gal kaltas visai ne charakteris, išrankumas ar klaidingas partnerių pasirinkimas, o vardas... Vienai iš merginų būtent jis gali lemti vienišumą - dėl išrankumo, partnerių šaltumo ar paprasčiausios nesėkmės.

Nepatikėsi, bet tikimybę likti vienišos turi... MONIKOS vardo turėtojos. Tokią prognozę lemia jų vardo viduramžiška kilmė. Viduramžiais buvo įprasta manyti, jog šis vardas yra vedinys iš graikų kalbos monos, kuris reiškia vienišumą, atskalūniškumą.


Neprogramuojame likimo ir jokiu būdu nesakome, jog kiekviena Monika liks vieniša. Vis dėlto vienišės potencialo ji turi ne tiek jau mažai. Pradėkime nuo fakto, jog didžioji dalis Monikų - gana nepastoviausios. Šios merginos dažniausiai negeba apsispręsti, kokio partnerio šalia savęs norėtų, dėl to labai kenčia jų asmeninis gyvenimas. Vos sutinka vieną, pradeda galvoti, jog galbūt geriau laimę kurti su kitu... Ir ši istorija nesibaigianti.


Tai... entuzaziastingos, nuotykių ieškotojos, kūrybiškos, laisvos sielos asmenybės. Didžioji dalis Monikų apskritai nemėgsta įsipareigoti, o kai kurios įsipareigojimų vengia net labiau nei vaikinai - jos tiesiog dievina vienišių gyvenimą ir joms nepatinka būti konkroliuojamoms. ATSARGIAI! Nors toks gyvenimas iš pažiūros gali atrodyti patrauklus, metai iš metų formuojamas suvokimas gali tapti tikru vienišės sindromu. Taip, gerbėjų Monikos turi, ir dar kiek. Tačiau ar tai joms suteikia laimę? Tik į keletos gerbėjų dėmesį Monikos yra atsiliepusios ir dažniausiai ne dėl didelio išrankumo, o dėl užimtumo. Monikos - vienos didžiausių užimtuolių, kurių svajose kelionės ar didi karjera. Arba tiesiog bohemiškas gyvenimas, neapribotas standartų.


Monikos iš pažiūros labai energingos ir pernelyg dėl gyvenimo nesėkmių nesisielojančios merginos. Vis dėlto jos turi jautrią sielą, taurius jausmus ir būdamos vienos labai išgyvena dėl meilės nesėkmių. Todėl pats geriausias patarimas šio joms būtų nespjauti į šaunių, galbūt ne tokių kietų, bet nuoširdžių ir atvirų vaikinų dėmesį bei užmegzti su jais ryšius. Antraip gresia vienatve arba labai labai skaudus nudegimas nuo meilės nuotykių.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis