8 žingsnių programa kaip sutikti tą vienintelį

Pavasaris atėjo, o tu neturi kam įsikibti į parankę ir keliauti gerėtis puikiu oru? Skelbiame skubią paiešką ir pateikiame aštuonių žingsnių planą, kuris padės tau rasi tą, su kuriuo šis pavasaris taps pats nuostabiausias.

Pirmas žingsnis...

Kuo daugiau turi pažįstamų, tuo lengviau susirasti vaikiną. Juk nenori pažinoti tik draugės buvusį ir imti su juo megzti romaną… (juk galima įsivaizduoti pasekmes...). Taigi, norint susipažinti su žmonėmis, reikia daugiau bendrauti ir būti aktyvesnei. Taip pat stenkis į vakarėlius vaikščioti viena, neprisirišk prie draugių ir nevaikščiok jų apsuptyje. Vaikinai labiau į tave atkreips dėmesį.

Antras žingsnis...

Jeigu nori susirasti vaikiną, visų pirma turi lankytis tinkamose vietose: draugų vakarėliuose, klubuose, kavinėse, koncertuose ir kitose viešose vietose. Lankykis ten, kur žmonės susirenka su panašiais interesais, panašaus amžiaus ir kur paprasčiausiai eina atsipalaiduoti.

Trečias žingsnis...

Žinoma, būdama draugiškesnė, mažiau kritiška, pozityvi, tolerantiška ir linksma, sulauksi daugiau dėmesio, tačiau niekuomet neišsižadėk savo tikrosios „aš“ – žmogus su kauke, kad ir kokia ji tobula bebūtų, nėra mėgstamas.

Ketvirtas žingsnis...

Kad ir kaip tu norėtum „supančioti“ patikusį vaikiną, jokiu būdu po pirmojo ar netgi trečiojo pasimatymo, nešok kartu su juo į lovą. Tokiu savo elgesiu gali jam sudaryti neigiamą įspūdį apie save: jog esi visiems pasiekiama. Kita vertus, vargu, ar vaikinas, kuriam tai rūpi jau po pirmojo pasimatymo, iš tiesų tavimi žavisi kaip mergina.

Penktas žingsnis...

Bendraudama su vaikinu, stenkis kiek įmanoma daugiau apie jį sužinoti. Nebūk įkyri, tačiau domėkis jo gyvenimu, o pati lik paslaptinga. Taip susidarysi įspūdį, ar vaikino interesai ir pomėgiai sutampa su tavaisiais. Būk įžvalgi. Jei taip, tegu vaikinas tai žino. Jį žavės jūsų panašumai.

Šeštas žingsnis...

Konfidencialumas – vienas svarbiausių bruožų, norint suvilioti vaikiną, nes mergina, kuri nėra lengvai prieinama, vaikinus žavi kur kas labiau. Tačiau venk atrodyti „pasikėlusi“! Bendrauk, tačiau lik paslaptinga.

Septintas žingsnis...

Nori susirasti patrauklų vaikiną? Tau ir pačiai reikia tokiai atrodyti. Tai nereiškia, kad turi būti labai liekna blondinė… Tiesiog pradėk truputį labiau savimi rūpintis – žavus plaukų kirpimas, švarūs ir kvepiantys drabužiai, makiažas – pirmieji žingsniai.

Aštuntas žingsnis...

Galiausiai, troškimo susirasti vaikiną neiškelk kaip svarbiausio savo gyvenimo tikslo. Paprasčiausiai stenkis būti aktyvi, tobulėk, prisižiūrėk save, puoselėk išvaizdą, ir vaikinas atsiras savaime. Patikėk, pati tuo įsitikinsi!

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis