Būtent šie bruožai asmenybei suteikia žavesio

Žavus žmogus dažniausia ne išore. Išorė - tik pirminis įspūdis susipažinus su žmogumi, kuris laikui bėgant gali visiškai pasikeisti. Svarbiausia išlaikyti gražų vidų ir nesusikoncentruoti į išorės puoselėjimą. Štai tos savybės, kurios kiekvienai pridės žavesio:

Pasitikėjimas savimi. Taisyklinga laikysena, aukštai pakelta galva, žinojimas, ko esi verta – joks vaikinas negali atsispirti pasitikėjimui savimi. Juk net jei išvaizdžiausia mergina vaikščios susigūžusi, bijos išsakyti savo nuomonę ir kūno kalba demonstruos, jog savimi nepasitiki, ji tikrai sulauks mažiau dėmesio nei ta, kuri savimi pasitiki ir nebijo demonstruoti geriausių savo pusių. Pasitikėjimas savimi dažniausiai ir tampa paaiškinimu, kaip iš pažiūros niekuo neišsiskirianti mergina sugebėjo sužavėti gražiausią miestelio vaikiną. Galvą aukštyn!

Taip, perskaitei gerai, nereikia įsijausti į savo emocijų ir manierų demonstravimą, nereikia pamiršti, kad kuklumas gali tapti didžiausia puošmena. Niekuomet nekalbėk su žmonėmis „iš aukšto“, mokėk padėkoti, mandagiai priimti dovanas ir prašyti pagalbos. Tikrai nieko nesužavėsi imdama įsakinėti ar žeminti kitus. Tas pats galioja ir išvaizdai: atmink, kad atvirais drabužiais ar kilogramu makiažo dėmesį patrauksi vos kelioms akimirkoms.

Gebėjimas draugauti – viena svarbiausių užduočių gyvenime. Juk jei kitiems esi gera, maloni, paslaugi, nelabai tikėtina, jog kiti atsakys tau grubumu ir užgauliojimu. Aplinkinius ypač žavi žmonės, kurie net nemalonų elgesį sugeba „atremti“ šypsena bei maloniais atsakymais. O štai tie, kurie įsivelia į beprasmius ginčus ir svaidosi necenzūriniais žodžiais, deja, bet didelio susižavėjimo nekelia.

Charizmatiškas žmogus – tai toks, kuris turi neapibūdinamo (jokiu būdu nesuvaidinto) žavesio. Jie traukia žmonių dėmesį savo iškalba, manieromis, dažnai ir temperamentu. Todėl nesistenk apsimesti tuo, kuo nesi, geriau išmok savo įgimtas savybes pademonstruoti taip, kad žavėtųsi visi.

Šalia kokių žmonių norisi būti – tų, kurie nuolat verkšlena, ar tų, kurie net ir blogiausioje situacijoje sugeba įžvelgti gerąją pusę? Daug aiškinti nereikia: optimizmas traukia! Kaip ir spontaniškumas. Spontaniškumas, noras išbandyti naujus dalykus, gebėjimas gerai praleisti laiką bet kuriame vakarėlyje – kuris vaikinas nenorėtų merginos, su kuria visuomet linksma?

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis