Nerandi laimės? Galbūt kartoji santykių klaidas vėl ir vėl

Ir vėl nepasisekė, likai įskaudinta ar paprasčiausiai eilinį kartą nusivylei vaikinais? Visko gali būti, jog kartoji šias santykių klaidas. Gal metas nustoti?

Panašių dalykų buvo nutikę jau ir praeityje. Geriausias ateities elgesio indikatorius – praeities elgesys. Taigi laikas atsigręžti ir gerai pamąstyti. Ar esi patenkinta praeities ryšiais? O galbūt tave kas nors įskaudino, paliko pėdsaką tavo širdyje ir dėl to dabar lieji graužatį ant dabartinių vaikinų? Kaip bebūtų, daugelis dabarties nesėkmių slypi mūsų praeities santykiuose, todėl gerai paanalizuok buvusius ryšius.

Susitikinėji su tokio paties tipo vaikinais, tačiau tau vis nepasiseka. Daugybė žmonių pasakoja apie vaikinų tipus, kurie reguliariai pasirodo jų gyvenimuose. Nors fiziškai tokios merginos susitikinėja su skirtingais vaikinais, renkasi jos vis dėlto panašius variantus. Neretai tai būna vadinamieji blogiečiai - gražūs, pasitikintys savimi, tačiau dažnai apgaunantys ir su merginomis besielgiantys nesąžiningai. Turėtum prieš susipažindama su vaikinu gerai apgalvoti - tau vėl reikia ašarų ir savęs gailėjimosi, o gal pagaliau verta įsileisti į savo širdį gal ir ne tokį išvaizdų, kietą, bet geraširdį vaikiną?

Nuolat skelbi naujienas, susijusias su santykiais, socialiniame tinkle. Jauti spaudimą aktyviai transliuoti tokio pobūdžio informaciją internetinėje erdvėje, toks elgesys jau tapęs savotišku standartu. Nors daugelis tokias žinias priima su didžiuliu susidomėjimu, pati pakliūvi į savo pačios paspęstus spąstus. Ar verta kiekvieną santykių smulkmeną viešinti internete? Kartais tyla - gera byla.

Planuoji nuobodžius pasimatymus. Nerekomenduojama paskęsti „filmo ir poilsio“ rutinoje. Pasimatymų planavimas yra labai svarbus, nes tai yra galimybė parodyti, kad tau santykiai iš tikrųjų rūpi. Pabūk spontaniškesnė ir santykiams suteik netikėtumų - pasistenk, jog santykiuose ntrūktų veiksmo bei azarto. Žinoma, to turi trokšti abi pusės. Juk mūsų šalyje galime sugalvoti gausybę šaunių pasimatymų vietų, kurios suteiks pasimatymams žavesio. Neužsisedėkite kavinėse!

Dar neatsikratei praeities bagažo. Žmonės giliai įstringa praeities istorijose, kurios neabejotinai turi įtakos dabarčiai. Jei neseniai išsiskyrei ir manai, jog visų pajėgumi gali kibti į naujus santykius, nesi teisi. Santykiams reikia laiko - ir ne tik pripratimui prie žmogaus, bet ir atsisveikinimui su juo. Geriau niekur neskubėk ir pasistenk

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis