Pirmoji tavo vardo raidė pagal runas: pagaliau atvers akis

(6)

Senovės runos - nesibaigiantis informacinis srautas, kuris naudingas ir šiandien. Ar žinai, ką apie tavo pirmąją vardo raidę sako runos? Sužinok, koks yra pirmosios vardo raidės atitikmuo pagal runas ir paskaityk, kokia asmenybė pagal vardo raidę yra nulemta. Tiesa, nenustebkit - ne visos lietuviškos raudės turi atitikmenis pagal runas.

A (runa ansuz) pasižymi nepaprasta iškalba ir gebėjimu pritraukti dėmesį, todėl jau nuo mažumės aplink save buria gerbėjų ratą. Likimas lėmė, jog jos turės didžiulę šeimą ir niekuomet vardan darbo neaukos šeimos - atsiduos šeimai bei mylimiems žmonėms. Tai šiltos ir atviros asmenybės, kurios, be to, turi daugybę draugų visame pasaulyje.


B (runa berkana) ji spinduliuoja teigiamas emocijas ir yra entuziastinga. Ji dievina gyvenimą bei jo teikiamus malonumus ir stengiasi net ir niūriausią akimirką įžvelgti šviesą. Ne veltui ją supa geranoriški ir padėti linkę žmonės.


D (runa gebo) asmenybės išsiskiria greitumu ir mokėjimu staigiai reaguoti į įvairias situacijas. Jų protas - itin guvus, todėl jos labai greitai geba išspręsti problemą. Tikėtina, jog šios asmenybės mažame miestelyje mirtų iš nuobodulio, tačiau gyvendamos didmiestyje rastų vietą po saule.


E (runa ehwaz) turi neįtikėtinai puikią uoslę, kalbant apie niekšingus žmones. Jos geba atskirti, kuris žmogus joms lems nesėkmę, o kuris taps sėkmingo gyvenimo palydovu.


H (runa hagalaz) jos yra ne materialinių, o dvasinių malonumų ieškotojos, todėl dievina keliones bei tai, ką galima patirti, o ne nusipirkti.


I (runa isa) tikėtina, jog šios asmenybės dievina laisvę, nekenčia suvaržymų ir mėgsta keliones. Tai ryžtingumu pasižyminčios merginos, kurioms dar viskas prieš akis. Tiesa, jos pačios žino, jog yra lydimos sėkmės ir su džiaugsmu priima kiekvieną joms likimo dovanotą dovaną.


J (runa jera) - merginos yra drąsios, pasižyminčios išlavintu skoniu, aštriu protu bei nepralenkiamu sarkazmo jausmu. Žodžių kovoje jos yra vienareikšmiškos nugalėtojos, nes žodis yra - jų stipriausias ginklas. Jos geba būti labai sėkmingos komunikacijos srityje, o ši šiuo metu viena paklausiausių.


K (runa kenaz) be galo stiprios asmenybės, kurios pasižymi tvirtu charakteriu ir stipria pozicija įvairiais gyvenimo klausimais. Turi itin taurią sielą bei pasižymi teisingumu, todėl neretai daugeliu žmonių tampa savotiškomis gyvenimo mokytojomis.


L (runa laguz) Šių merginų net gali laukti ankstyva šlovė - jos išgarsės arba neįtikėtinai praturtės jauname amžiuje. Jos niekuomet neleis, jog būtų žeminamos ar skaudinamos.


M (runa mannaz) pasižymi skaidriu protu, logišku mąstymu, todėl jų ateities perspektyvos - didžiulės. Gali būti, jog merginos taps vadovėmis ir vadovaus didžiulėms kompanijoms. Tiesa, neretai joms nereikės įdėti daugybės pastangų, jog pasiektų savo tikslą - likimas joms lėmė atsidurimą sėkmingoje vietoje tinkamu laiku.


N (runa nauthiz) be galo darbšios bei charizmatiškos asmenybės, todėl šios dvi savybės joms lemia per visą gyvenimą jas lydinčią sėkmę. Žavesys joms padeda skintis kelią asmeninėje sferoje, o uolumas gelbsti profesinėje sferoje.


O (runa othila) jos labai atsidavusios draugams bei artimiesiems - dėl širdžiai mielų žmonių jos aukotųsi ir jei reikėtų, užsitrauktų nelaimę ant savo pečių.


P (runa perthro) jos geba ne tik puikiai flirtuoti, bet ir žavėti sava išmone, intelektualumu bei puikia iškalba. Tai vienos intelektualiausių merginų, kurios savo protiniais gebėjimais dažniausiai sužavi priešingą lytį.


R (runa raidho) Visų pirma, tai be galo praktiškos bei žemiškos asmenybės, kurios nuo seno pasižymėjo darbštumu. Jos nėra tos, kurios skrajoja padebesiais. Priešingai, tai itin racionalios ir viską apskaičiuojančios asmenybės, kurios dažniausiai savų tikslų siekia neskaičiuodamos darbo valandų ir net numodamos ranka į poilsį.


S (runa sowilo) asmenybėms dovanojama labai stipri aura. Šios asmenybės be galo tvirtos ir pasižymi kiek ugningu būdu.


T (runa tiwaz) šiais asmenybės vienija praktiškumas ir gebėjimas vienu metu daryti daugybę darbų. Jos labai imlios mokslams.


U (runa urus) Tai visapusiškai sėkmingos merginos bei moterys, kurioms sekasi įvairiais gyvenimo laikotarpiais. Šios merginos paprasčiausiai lydimos sėkmės. Tiesa, kadangi yra iš prigimties gabios, veržlios ir guvios, jos neretai susiduria su pavydu.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis