Pati idealiausia draugė: ją išduoda ypatingas vardas

Rasti draugę, kuri būtų ne tik smagi kompanionė geriant popietės kavą ir plepant apie vaikinus, nėra lengva. Bet visada galima jos pasidairyti! Žinoma, dažniausiai mes nesąmoningai renkamės drauges, tačiau prieš pradedant geriau viena kitą pažinti kaip draugėms, atkreipk dėmesį į būsimosios draugės vardą.

Jei atvirai, nežinome labiau atsidavusios ir nuoširdesnės asmenybės kaip mergina, turinti AGNĖS vardą. Agnės vardas iš graikų kalbos reiškia skaisti. Agnės - be galo tyros sielos, geraširdės, atsidavusios aplinkai, draugams, tačiau neleidžiančios joms užlipti ant galvos. Nors jų vardas reiškia angeliškumą, tyrumą, Agnių jokiu būdu nepavadinsi naivuolėmis. Jos išsiskiria guviu protu bei savo pozicijų gynimu bei tvirtumu. Tiesa, jų principus kartais gali paminti moteriškas jautrumas - Agnių vardas simbolizuoja, jog jos visuomet padės aplinkiniams.


Tvirtos draugystės pamatai - paprastumas, kurio Agnėms taip pat nestinga. Agnės nepaiso titulų, pozicijų ar populiarumo - jos mielai bendrauja su kiekvienu ir taip sužavi visus. Dažniausiai tai lengvai į savo gyvenimą žmonės įsileidžiančios merginos, vis dėlto jos atsirenka, su kuo tapti geriausiais draugais. Nori sužinoti, kas tavęs lauktų, jei turėtum draugę, vardu Agnė?


Net pavargtum juoktis. Agnės į gyvenimą žiūri pro paprastumo ir humoro prizmę. Gal net labiau pro pastarąją, todėl su jomis visada smagu. Kai būtina, Agnės gali pabūti rimtos, susikaupusios, tačiau dažniausiai į visas gyvenimiškas bėdas žvelgia su humoru. Tai joms padeda išlaikyti puikią vidinę būseną.


Visada rastum su kuo paplepėti. Draugystė Agnėms lyg oras, nes negali be susirašinėjimo su draugėmis ištverti nė dienos. Net jei draugės yra kitose miestuose, visuomet susirašote, susiskambinate bei stengiatės palaikyti ryšius


Galėtum jaustis laisva. Agnėms nerūpi jų draugų finansinė padėtis ir nė motais, ką vakarėlyje šie prisišnekėjo vakar. Tai be galo tolerantiškos asmenybės, kurios sugeba įžvelgti kiekvieno žmogaus unikalumą.


Jaustumeisi tarsi bendraudama su psichologe. Neretai draugams dažniausiai vengiame skųstis ir pasakoti tai, kas mus skaudina ar erzina. O Agnės yra tie žmonės, kurie daugelį skatina atsiverti ir gali palaikyti net sunkiausiu gyvenimo momentu.


Niekada netektų pajusti kartaus pavydo jausmo. Pavydas Agnių gyvenime paprasčiausiai neegzistuoja, o tai svarbus faktorius, lemiantis ilgą moterišką draugystę


Galėtum šnekėti BET KĄ. Mes rimtai. Dažniausiai daugelis šalia Agnių jaučiasi taip, lyg jų nebūtų. Šalia jų galima pasakyti toookią nesąmonę, jog ir tas, kuris pasakė, gali dėl jos susigėsti, tačiau tik ne jos.


Su jomis paprasčiausiai gera. Agnės skleidžia nepaaiškinamai stiprų ryšį su draugėmis, kuris nenutrūks niekada

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis