6 blogiausi tavo įpročiai, darkantys tavo asmenybę

Yra įpročių, kurie net ir pačią elegantiškiausiai atrodančią merginą pavers atsumiančia. Blogųjų įpročių sąrašas štai čia - pežvelk, ar nekartoji šių klaidų.

Naudotis išmaniuoju telefonu ar planšetiniu kompiuteriu lovoje


Žmonės nežino, kaip stipriai tai kenkia produktyvumui ir miegui. Trumpieji mėlynieji spinduliai veikia nuotaiką, turi įtakos energijos lygiui ir miego kokybei. Jei tampa tavo vakaro rutina, nenuostabu, kodėl skundiesi nemiga ar negiliu miegu. Ryte atsikeli nepailsėjusi, o dieną leidi neproduktyviai, todėl pamiršk apie technoginių prietaisų naudojimą bent valandai iki meto, kai eisi miegoti.


Skaityti pranešimus išmaniajame telefone pokalbio metu


Niekas taip neerzina, kaip vidury pokalbio stveriantis išmanųjį ar nuolat į jį žvilgčiojantis žmogus. Jei susitinki su sena drauge ir vietoje to, jog klausytumeisi jos pasakojimų, čiumpi telefoną, galima įtarti, jog esi priklausoma nuo šiuolaikinių technologijų arba paprasčiausiai skundiesi dėmesio koncentracija. Vienaip ar kitaip, žvelgti į išmanųjį telefoną pokalbio nėra nei mandagu.


Sakyti „taip“, kai reikėtų sakyti „ne“


Kalifornijos universitete atliktas tyrimas parodė – kuo sunkiau jums pasakyti „ne“, tuo didesnė tikimybė, kad patirsite stresą, pervargimą ar net depresiją. Jei į visus siūlymus atsakysite teigiamai, užkrausite sau tokią naštą, kurios nesugebėsite patempti. Todėl išmokite atsakyti neigiamai - tai pasitarnaus jūsų vidiniam pasauliui. Ir gyventi bus kur kas lengviau!


Dažniau užsisakyti maistą į namus nei gaminti


Maisto gaminimas ne kiekvienam yra maloni veikla, tačiau nuolat valgyti kavinėse ar užsisakyti į namus nėra nei finansiškai naudinga, nei sveika. Kur kas geriau skirti šiek tiek laiko maisto gaminimui ir pasimėgauti tikru, naminiu maistu, kuris ne tik maistingas, bet ir be galo gardus.


Nepalaikyti ryšių su draugais ir šeimos nariais


Net jei esi maištinga, arši ir į ginčus besivelianti asmenybė, būtina suvokti, jog šeimos nariai visuomet bus tie, kurie tave palaikys net ir sunkiausiu momentu, todėl turėtum su jais elgtis pagarbiai ir skirti bent mažumėlę dėmesio bei laiko jiems. Taip pat vertėtų kuo dažniau aplankyti savo senelius - patikėk, tavo apsilankymas jiems yra viena laimė.


Degintis soliariumuose arba dažnai degintis saulėje


Ar apelsino atspalvio oda vis dar madinga? Kažin, ar kada nors ji tokia buvo. Pernelyg dažnas kaitinimasis saulėje ne tik sukelia odos vėžio riziką, bet ir sausina bei sendina odą. Todėl atsisakyk saulės vonių ir išsaugok odos grožį!

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis