Tavo gimimo data įrodo - būtent tokios draugės turi tave supti!

Sakykite, ką norite, bet surasti tikrą draugę nėra pati lengviausia užduotis. Kiek tikrų draugysčių yra išskirta atstumo, bereikšmių konfliktų, ginčų dėl vaikinų, konkurencijos ar pavydo. Jei tave ir tavo geriausias drauges tai aplenkė, gali džiaugtis - turi nuoširdžių bei laiko patikrintų draugių būrį. Ar žinojai, jog daug ką apie tavo drauges gali pasakyti ir tavoji gimimo data?

Ieškok savo gimimo datos ir paskaityk!

(sausio 2-11 d.ir liepos 5-14 d.) - esi ta, kuri nuolatos reikalauja patarimų iš kitų žmonių, todėl tave privalo supti patariančios, puikiai suprantančios bei jautrios draugės. Galime garantuoti, jog bent kelias tokias tikrai turi. Tai žmonės, į kuriuos gali kreiptis pagalbos bet kokiu paros metu.

(sausio 12-24 d. ir liepos 15-25 d.) - esi ta, kuriai draugystė yra svarbiau už viską. Todėl labai vertini savo drauges bei reikalauji iš jų to paties. Pagarba, žmogiškumas, supratingumas - tavosios draugės negali būti tos, kurios siekia vien pasilinksminimų. Tikrai turi pačią artimiausią širdžiai draugę, be kurios negalėtum išgyventi.

(sausio 25 d – vasario 3 d. ir liepos 26 d – rugpjūčio 4 d.) - esi ta, kuriai draugė yra tarsi sesuo. Turi vieną geriausią draugę, su kuria gali kalbėti per naktis. Dar turi aibę gerų draugių, su kuriomis gali pasiliksminti bei smagiai praleisti laiką mieste. Žodžiu, esi asmenybė, apsupta draugų.

(vasario 4-8 d. ir rugpjūčio 5-13 d.) - esi ta, kuri nelengvai įsileidžia žmones į savo pasaulį. Gal todėl neturi daugybės draugų, vos keletą tikrų, tačiau to tau pilnai užtenka. Tavo artimiausios draugės apie tave žino viską - išsipasakojate viena kitai paslaptis bei slapčiausias mintis.

(vasario 9-18 d. ir rugpjūčio 14-23 d.) - esi ta, kuri draugystę dažniausiai traktuoja kaip gyvenimo tikslą. Juk surasti tikrą, nuoširdžią bei padedančią draugę nėra lengviausia užduotis. Visgi įgyvendinama - šalia savęs turi labai atvirą bei geranorišką geriausią draugę, su kuria beveik niekada nesipykstate.

(vasario 19-29 d. ir rugpjūčio 24-rusėjo 2 d.) - esi ta, kuri, deja, negali pasigirti itin lengvu charakteriu. Todėl tave supa stiprios asmenybės, kurios geba su tavimi elgtis nenuolaidžiaujant. Jūsų draugystė paremta savotiška, naudinga jums kova, nes nuolat draugiškai viena su kita konkuruojate bei tokiu būdu tobulėjate.

(kovo 1-10 d. ir rugsėjo 3-12 d.) - esi ta, kuri draugystės it trofėjų neskaičiuoja. Draugė tau - žmogus, kuris skatina tobulėti, kartu su tavimi žengia pirmuosius žingsnius meilės, karjeros link ir visokeriopai palaiko. Labai vertini ilgametes drauges, kurių turi ne taip ir mažai.

(kovo 11-20 d. ir rugsėjo 13-22 d.) - esi ta, kuriai drauges neretai svarbiau už santykius. Dažnokai mieliau pasirenki draugių draugiją nei romantišką pasimatymą mieste. Turi savo girl squad, kurį dievini ir kuriame visiškai atsipalaidavusi ir nesusikausčiusi. Oho, kiek nuotykių kartu patyrėte...

(kovo 21 d.) - esi ta, kuri trošta visuomet būti pirmoji, ir tavo draugės šią tavo savybę kuo puikiausiai priima. Gali būti, jog tu esi merginų būrio lyderė, nes visada turi ką pasakyti, esi veikli, charizmatiška. Beje, tavo draugės - ne iš kelmo spirtos. Jos lygiai tokios pačios stiprios asmenybės kaip tu. Jūs valdot!

(kovo 22-31 d. ir rugsėjo 23-spalio 3 d.) - esi ta, kuriai svarbiausia turėti šalia tokią draugę, kuriai galėtum pasiguosti, kai skaudu. Labai vertini paguodą, šiltą tarpusavio ryšį, pagalbą. Tavo gimimo data rodo, jog turi net tris geriausias draugas, su kuriuomis patyrei ir šilto, ir šalto. Padėkok joms už supratimą bei palaikymą!

(balandžio 1-10 d. ir spalio 4-13 d.) - esi ta, kuri, ko gero, turi nedidelę draugių grupelę. Kartu su jomis patiriate įvairiausių nuotykių ir tau sunku būtų išskirti, kuri iš jų yra tavo geriausioji draugė. Tu žmogus, kuris gali pasigirti dideliu draugų būriu - esi aktyvi, veikli. Gal todėl daugelis draugių tave myli?

(balandžio 11-20 d. ir spalio 14-23 d.) - esi ta, kuri nuo vaikystės buvo apsupta draugų. Draugystė tau lyg oras, nes negali be susirašinėjimo su draugėmis ištverti nė dienos. Net jei draugės yra kitose miestuose, visuomet susirašote, susiskambinate bei stengiatės palaikyti ryšius. Būtent tu statai tiltą į tikrą draugystę.

(balandžio 21-30 d. ir spalio 24- lapkričio 2 d.) - esi ta, kuri draugystę traktuoja kaip nuotykį. Mėgsti su draugėmis keliauti arba planuoji keliones - tau svarbu, jog tavoji draugė būtų į tave panaši - lygiai tokia pati nutrūktgalvė, vėjavaikė ir pasirengusi nuotykiams. Tikrai turi nors vieną tokią pačią padūkelę!

(gegužės 1-14 d. ir lapkričio 3-11 d.) - esi ta, kurios tvirčiausios draugystės užsimezgė mokyklos aplinkoje. Iki šiol bendrauji su merginomis, kurios su tavimi kartu lankė mokyklą. O galbūt ir šiuo metu mokykloje esate lyderiaujančioji komanda? Kaip bebūtų, jūsų būrys nenugalimas ir neišskiriamas.

(gegužės 15-24 d. ir lapkričio 12-21 d.) - esi ta, kuri labai atidžiai atsirenka drauges ir stengiasi draugystę išlaikyti. Nesupranti vienadienių draugysčių - šalia tavęs turi būti laiko patikrinta, nuoširdi ir globėjiška draugė. Jai atsilygini lygiai tuo pačiu - savo draugėms mėgsti daryti staigmenas, dovanoti dovanas... Ech, esi auksinė draugė!

(gegužės 25 d. – birželio 3 d. ir lapkričio 22 d. – gruodžio 1 d.) - esi ta, kuriai gyventi be draugių tolygu egzistavimui be prasmės. Draugės tau yra tie žmonės, su kuriais gera, jauku ir malonu. Tiesą pasakius, dažnokai net iškeiti drauges į pasimatymus... Su draugėmis dažniausiai prisijuoki iki pilvo skausmo - jūsų kompanija be proto juokinga.

(birželio 4-13 d. ir gruodžio 2-11 d.) - esi ta, kuri žmonių klegesį mieliau iškeis į ramų pasibuvimą su geriausia drauge. Tikrai turi vieną vienintelę geriausią draugę, kurios nekeistum į nieką. Ši draugė ne tik jau senokai tave pažįsta, bet ir yra ta, kuri su tavimi patyrė daugybę gyvenimiškųjų išbandymų. Jie tik patikrino jūsų draugystę.

(birželio 14-23 d. ir gruodžio 12-20 d.) - esi ta, kuri su draugėmis ir juokiasi, ir verkia. Kartu išgyvenate įvairias gyvenimo dramas ir negailite viena kitai patarimų. Tavo gimimo data simbolizuoja, jog turi vos keletą tikrų draugių, tačiau tokių, kurios tave sups dar labai ilgą laiką.

(birželio 24 d.) - esi ta, kurios draugės į gyvenimą atėjo visiškai netikėtai. Tave supančios draugės tave palaiko rimčiausiose gyvenimo situacijose ir geba iš pusės žodžio tave suprasti. Tiesa, tokių nėra daug - iš tiesų turi vos keletą geriausių draugių, kurioms gali atverti širdį.

(birželio 25 d. – liepos 4 d. ir gruodžio 23 d. – sausio 1 d.) - esi ta, kuri puikiai suvokia, jog vaikinai ateina ir išeina, o draugės lieka. Visam gyvenimui. Galbūt todėl tavosios draugės tave supa jau ne vienerius metus - drauge patyrėte ir skausmo, ir džiaugsmo. Tai jūsų draugystę dar labiau sustiprino.

(rugsėjo 23 d.) - esi ta, kuri vertina draugystę, patvirtintą gyvenimiška patirtimi. Manai, jog draugystės rimtumas priklauso nuo bėgančių metų skaičiaus, todėl stengiesi vertinti drauges, kurios tave supa. Ir labai mėgsti joms dovanoti dovanas!

(gruodžio 21-22 d.) - esi ta, kuri į draugystę be galo daug investuoja ir nereikalauja nieko pati. Tu geranoriška draugė, gal todėl tave supa labai panašios draugės - tos, kurios lygiai taip kaip ir tu trokšta gero bei nuoširdžiai elgiasi. Tu tikras laimė kūdikis!

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis