Šiais 5 gimimo metais gimusioms likimas gali prognozuoti... vienišumą

Tavo gimimo metai gali sufleruoti ne tik teigiamas savybes, būsimus įgūdžius, net likimą, bet ir tai, kokius minusus talpini savyje. Šį kartą paanalizuosime, kuriais metais gimusioms yra šansas likti vienišomis. Tikrai viskuo netikėkite, perskaitykite išlaikydamos kritiškumą.

1992 m. - pripažinkim, esi išranki. Net labai! Suprantama, gražios, protingos, turinčios humoro jausmą panelės supranta savo vertę. Jos kelia didelius reikalavimus ne tik sau, bet ir kitiems. Kiekvieną vaikiną, kuris bando pavergti širdį, matuoja pagal savas lūkesčių ir reikalavimų skales. Ir jeigu tik vieno kažkurio reikalavimo vaikinas neatitinka – kam tokio reikia? Kiekvieną kartą mergina ištaria žodžius: „Tu geras vaikinas, bet mes galim būti tik draugais.“ Ir visada kyla klausimas, kur tokių merginų protas, kai jos susideda su visiškom priešingybėm, neišsilavinusiais ir tikrai ne pačios geriausios reputacijos vaikinais? Skundžiasi, kad vaikinam rūpi tik išvaizda, bet pačios susideda su tuščiagalviais, bet raumeningais donžuanais.


1994 m. - Neslėpk - savyje turi šiek tiek turi diktatorės tipo. Aš, mano, man. Aš, mano, man. Ir taip viskas sukasi. Aš pasakiau. Mano norus įvykdei. Man gerai. Aš tau įsakiau. Tu esi mano. Ir turi paklusti man. Taip paklusti gali, ko gero, tik šuo. Kad ir kaip norėtum, vyro neuždarysi, kad ir į auksinį narvelį. Ir, kai tik vaikinas pajus tavo beprotišką norą valdyti, viską kontroliuoti; kai supras, kad tau bus gerai tik tada, kai viskas bus taip, kaip nori tu, – jis nuo tavęs spruks, kaip sprunka šuo atitrūkęs nuo grandinės. O likus viena – pati sau valdovė. Aišku klausi savęs, ką ne taip aš padariau ir kas man tiesą pasakys? Tiesa paprasta, tu gražiosios lyties atstovė, tad leisk vaikinui daryti, kas priklauso jam, leisk jam daryti sprendimus, pasitikėk juo, leisk jam globoti tave ir jis pats bus prie tavo kojų.


1997 m. - visi žino, ir tu pati negali paneigti, kad esi karalienė. Kai kalbama apie tavo teigiamas savybes kaip mat pasijunti tarsi ant sparnų, kaip karalienė. Išskrendi taip aukštai, kad visi kiti lieka žemiau už tave. Ir visas pasaulis sukasi aplink tave, tiesiog: mylėkit mane, nešiokit ant rankų, juk aš to nusipelniau! O jeigu dar kažkas drįsta pasakyti tavo neigiamą savybę, įsižeidi, iškeli galvą aukštai ir užrieti ją taip, tarsi sakytum: nepažįstu tų draugų, nieko negirdėjau, nieko nežinau. Aš faina ir tai pati puikiai žinau. Moralas toks, nebūk žirafa, nuleisk galvą žemyn. Ir galbūt ten pamatysi ne tik princą, bet ir karalių.


1999 m. - tiek tu, tiek aplinkiniai gali pasakyti, kad esi šiek tiek pabambanti. Merginos, kurios nemoka priimti situacijos tokios, kokia ji yra, dažnai aplinkinių yra nesuprastos. Jei, pavyzdžiui, atsidūrei tau nepatinkančioje kompanijoje, pasistenk nerodyti per didelio nepasitenkinimo. Ką žinai, gal toje kompanijoje yra vaikinas, kuris gal tau ir parodytų dėmesį, bet tu atrodai jam arogantiška? Nuolat skundiesi? Visos mes mėgstame pasiskųsti, tačiau kai tai darome per dažnai, atrodome tikrai nekaip. Vaikinai nemėgsta tų, kurios nuolat burba. Juk su tokiomis – nei tinkamai pajuokausi, nei patirsi neišdildomų nuotykių, nes joms visada kažkas trukdys džiaugtis laime.


2000 m. - mergyt, tau reikėtų šiek tiek sumažinti savo standartus. Žinojimas, ko nori, yra net labai gerai, tačiau per didelis išrankumas nėra itin geras dalykas. Juk žinai tą pasakymą, jog princesės, ilgai laukusios TO savo ypatingojo, dažnai lieka be nieko? Todėl šiek tiek sumažink savo kartelę ir pabandyk būti paprastesne. Taip, daugelis merginų nori už save aukštesnių ir stipresnių vaikinų. Tačiau sena tiesa byloja, jog gražus vaikinas - visoms, o protingas - tai vienintelei. Neverta savo galvoje susikurti idealaus vaikino atvaizdo ir pagal jį rinktis mylimąjį.
Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis