Staigmenėlė? Šį mėnesį gimusiai merginai vaikelio gimimas - ne per toliausiai

Realybės šou žvaigždė Kylie Jenner, atlikėja Gwen Stefani, Adele, aktorės Kate Hudson, Reese Witherspoon ir dar didelė dalis įžymybių vaikučių susilaukė itin jauname amžiuje. Nors amžius, kuomet gimdo moterys, darosi vis vėlyvesnis, pavyzdžių, kai merginos gimdo jauname amžiuje, vis dar yra nemažai. Tai mus paskatino pasidomėti prognoze, kuri iš merginų gali susilaukti vaikelio ankstyviausiu mėnesiu:

Tai yra... GRUODŽIO mėnesį gimusios merginos. Gruodžio mėnesį gimusios išsiskiria nepaprasta šiluma ir moteriškumu, todėl jų ateities vizijose šeima nėra tolima. Žinoma, tam, jog sukurti darnią šeimą, būtina rasti potencialų, racionalų ir mylintį partnerį, tačiau net neabejojame, jog rugpjūtį gimusioms tai pavyks padaryti. Ir gali būti, net šiais metais! Remiantis prognozėmis, gruodį gimusios prieš savo gimtadienio šventę sutiks tą vienintelį, kurį įsimylės netikėtomis aplinkybėmis. Tai gali būti žmogus, kurio jos nė nesitikės sutikti, tad pažintis įvyks ne naktiniame klube ar pažinčių programėlės dėka. Kadangi meilė bus stipri, didžiulė, jau metų pabaigoje ją gali vainikuoti kai kas rimtesnio - žinia apie į pasaulį atkeliaujantį žmogutį.


Netrukus jos pajus, jog į gyvenimą atkeliauja harmonija, o kartu su ja - vidinis pasitikėjimas, darna ir optimizmas. Būtent šių savybių rinkinys gruodžio mėnesį gimusioms padės į jų gyvenimą pritraukti rimtą, šeimynišką žmogų, kuris, gali būti, išreikš norą kurti šeimą. Šis pasiūlymas gruodį gimusias gali šokiruoti, ypač, jei šios yra jauno amžiaus. Visgi apsipratusios su mintimi šių metų pabaigoje jos gali pačios savyje pajusti motinišką instinktą ir nebesipriešinti idėjai susilaukti vaikelio. Žinoma, šios mintys taip ir gali likti mintimis arba tik žodžiais, o ne veiksmais. Gims vaikelis ar ne, šį mėnesį gimusios gali pasiruošti ateinančiai rimčiai ir susikaupimui.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis