5 mobiliosios programėlės, kurios padės tau pagaliau jį pamiršti

Šiuolaikinės technologijos ne tik palengvina mūsų kasdieninį gyvenimą, bet ir gali numalšinti širdies sopulius. Jei vis neatsikratai minčių apie buvusią meilę ir negali žengti žingsnio pirmyn, šios programėlės kaip tik tau.

KillSwitch. Išsiskyrimai žlugdo - taip teigia šios mobilios programėlės kūrėjai ir tiesia pagalbos ranką toms, kurios neseniai išsiskyrė. Kaip žinia, turbūt skaudžiausia po išsiskyrimo yra nuolatos regėti draugystę menančias nuotraukas. Programėlė neturi galimybės iš tavo namų iššluoti visus prisiminimus keliančius daiktus, bet kuo puikiausiai išvalys tavo socialinio tinklo sieną. Jei įsidiegsi programėlę, ji kaipmat nuo tavo Facebook sienos pašalins visas nuoraukas bei įrašus, susijusius su buvusia meile. Tau nereikės net piršto pajudinti!

Never Liked It Anyway. Oi, kokia gera ši programėlė. Ji taip pat turi ir internetinį puslapį, kuriame gali... pardavinėti buvusio vaikino daiktus. Nuo drabužių iki virtuvinių įrankių - jei namie kaupi prisiminimus, ši internetinė platforma leis tau patogiausiai ir greičiausiai jais atsikratyti. Kad būtų komfortabiliau, parsisiųsk programėlę ir naršyk telefone - nepatikėsi, kiek daug daiktų trokšta atsikratyti merginos! Kada nors planuojančioms vestuves taip pat verta apsižvalgyti - merginos pardavinėja gausybes vestuvinių suknelių bei žiedų rūšių.

Breakup RX. Jei itin skaudžiai išgyveni skyrybas, ši mobili programėlė ta padės žingsnis po žingsnio atsikrayti skyrybų skausmo. Parsiuntusi programėlę į telefoną turėsi galimybę kiekvieną dieną, reguliariu metu gauti trumpus laiškelius su patarimais, kaip išgyventi sudėtingą skyrybų laikotrapį. Ši programėlė pasiūlys tau profesionalių psichologų teikiamus patarimus santykių tematika, todėl galima sakyti, jog tai - lyg asmeninis psichologas telefone. Finansiniu aspektu tiesiog tobula!

Breakupbuddy. Neneikime - po skyrybų dažniausiai ilgimės ne tik pačio žmogaus, bet ir laiko, praleisto kartu su juo. Juk tiek daug visko nutiko! Ši programėlė suteikia galimybę surasti draugų, su kuriais kartu gali leisti veiklas, kurias mėgote tu ir tavo buvęs vaikinas. Pasirinkti gali iš daugybės variantų - vakarienė mieste, pasiplaukiojimas baseine, jodinėjimas žirgais, kelionė prie jūros. Nusistačius atitinkamas kategorijas programėlė tau pasiūlys laisvus ir veiklos išroškusius žmones, kurie norėtų su tavimi praleisti laisvalaikį.

DrunkDial. Alkoholio vartoti neskatiname, tačiau jei kada nors švęsdama užsimanysi parašyti savo eksui, ši programėlė tau neleis to padaryti. Arba leis tik tuomet, kai įsitikins, jog esi visiškai blaiva. Programėlė siūlys tau atlikti trumpą matematinį testą, kurio neišlaikius savo buvusiai meilei parašyti negalėsi - numeris bus užblokuotas.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis