Šiais 3 mėnesiais gimusias vaikinai ims į žmonas pirmąsias!

(2)

Nori sužinoti, kurios merginos, vaikinų akimis - tikrų tikriausios jų būsimos žmonos? Skaityk toliau ir ieškok savo gimimo mėnesio, galbūt tu ištekėsi pirmoji iš savo draugių!

SAUSIS. Nėra abejonės, jog pirmą metų mėnesį gimusios bus pačios geriausios šeimos moterys iš visų. Vyriškoji lytis tai užuodžia iš tolo! Jos nuo mažumės svajojo apie vestuves, tvirtą vyro užnugarį, meilius vaikučius ir nuostabų harmonijos jausmą viduje. Gal todėl jos ganėtinai jauname amžiuje atsisakys vakarėlių, kurie joms paprasčiausiai pabos ir pradės dairytis rimto partnerio, atitinkančio jų lūkesčius.Be to, teigiama, jog šį mėnesį gimusios - vienos vaisingiausių! O ko daugiau reikia vyrams, jo šie jaustų, jog moteris, mergina bus tinkama šeimai? Jos vaisingumas! Kiek tiesos šiame nuo seno žinomame pasakyme, nežinia, tačiau statistika byloja, jog vienos iš daugiausiai atžalų susilaukusių moterų yra gimusios būtent į mėnesį. Mokslininkai šį teiginį aiškina tuo, jog šį mėnesį gimusios pasižymi stipria imunine sistema, be to, jas retai kada kamuoja ginekologinės problemos, o tai lemia ir didesnį šansą susilaukti vaikelių.LIEPA. Šį mėnesį gimusios išsiskiria nepaprasta šiluma ir moteriškumu, todėl jų ateities vizijose šeima nėra pati tolimiausia ir net labai laukiama. Žinoma, tam, jog sukurti darnią šeimą, būtina rasti potencialų, racionalų ir mylintį partnerį, tačiau net neabejojame, jog šį mėnesį gimusioms tai pavyks padaryti. Gimusios šį mėnesį jau tuoj tuoj pajus, jog į jų gyvenimą atkeliauja harmonija, o kartu su ja - vidinis pasitikėjimas, darna ir optimizmas. Būtent šių savybių rinkinys šį mėnesį gimusioms gegužę padės į jų gyvenimą pritraukti rimtą, šeimynišką žmogų, kuris, gali būti, išreikš norą kurti šeimą. Šis pasiūlymas gimusias gali šokiruoti, ypač, jei šios yra jauno amžiaus. Visgi apsipratusios su mintimi jos gali pačios savyje pajusti motinišką instinktą ir nebesipriešinti idėjai susilaukti vaikelio ar sukurti šeimą. Be kita ko, vyrai ar vaikinai instinktyviai jaus, jog šios merginos yra subrendusios, rimtos, išsilaksčiusios, todėl teiks prioritetą joms kuriant šeimą.


SPALIS. Šį mėnesį gimusios negalėtų nesuspindėti neįtikėtinu grožio bei charizma. Joms gamta dovanojo ne tik puikų, taikų charakterį, bet ir apdovanojo natūraliu grožiu. Šį mėnesį gimusios visai nebūtina daug dažytis ar kiurksoti grožio salonuose - užtenka vos vos pabrėžti savo natūralų simpatiškumą. Šį mėnesį gimusios dažnai aplinkinius traukia ne tik švelnia išvaizda, bet ir puikiomis manieromis. Spalio mėnesį gimtadienį švenčiančios visuomet stengiasi išlaikyti tiesią laikyseną, nesikūprina, prie stalo nečepsi ir nemėgsta keiksmų. Turbūt todėl daugeliui jos atrodo tikras rafinuotumo bei elegancijos įsikūnijimas, todėl į jas norisi žiūrėti ir žiūrėti. Ir žinoma, kuo greičiau vesti!

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis