Įsidėmėk: 6 dalykai, kurių vaikinas tau niekada neatleistų

Manai, jog vaikinai negali atleisti tik neištikimybės? Klysti, pasirodo, vaikinai yra jautrūs ir kalbant apie kitus dalykus. Beje, kartais jie - daug jausmingesni nei mes manome. Tad kokie yra šeši dalykai, kurių vaikinai negali atleisti?

1. Kai mergina jį nuolat pašiepia. Yra merginų, kurios nuolatos vaikinus erzina, bando padaryti pajuokos objektais. Vaikinai tuomet labai įsižeidžia, nors gal garsiai to ir nepasako... Tačiau kiekvieną pašaipą jie puikiai įsimena. Patikėk, neretam vaikinui pašaipos įsimena net labiau nei merginoms. Jie ne viską priima jautriai, tačiau kai juos pašiepia brangiausias žmogus - mylima mergina, tuomet pašaipos sukeliamos emocijas paaštrėja penkiagubai.

2. Kai mergina jį išduoda. Vaikinai daug skaudžiau reaguoja į išdavystę nei merginos. Išdavystė gali būti nebūtinai fizinė. Dar skaudesnė - dvasinė išdavystė, kuri labai atitolina vaikiną nuo merginos. Tikriausiai dažniau girdi atvejus, kuomet išduoda vaikinai. Nereta mergina atleidžia jiems už šį nuokrypį. O štai vaikinai įvairiuose apklausose įvardina, jog niekada neatleistu mylimajai už išdavystę. Na, palaukite, o kur lygios teisės? Vis dėlto išdavystė jiems - didžiausias santykių kirtis.

3. Kai mergina fliruoja su kitais. Merginos flirtas su kitu vaikinams yra tarsi peilis į širdį, ypač jei ji tai daro prie jo akių. Daugelis vaikinų nori, jog jų merginos atsiribotų nuo bendravimo su kitais vaikinais. Žinoma, tai nėra realu, tačiau jei esi flirtuotoja, nemanyk, jog tai praslys pro tavo vaikino akis. Truputis pavydo santykiams gal suteikia savotiško šarmo, tačiau kai nuolat mirksi praeinantiems žavinguoliams, ko gero, ilgai vaikino šalia savęs nematysi.

4. Kai mergina nuolatos elgiasi savanaudiškai. Savanaudiškas elgesys ne tik suerzina, bet ir pykdo. O jei mergina pasielgia taip, jog atskleidžia visą savo, kaip savanaudės, pusę, tuomet vaikinas gali labai rimtai sureaguoti. Jei esi iš prigimties egoistė, ko gero, tau sunku sukurti darnius santykius, mat harmoningų santykių pagrindas - dalijimasis.

5. Kai mergina lygina jį su kitais. Lyginimas su kitais, o ypač eksais ne tik erzina, bet ir vaikinus varo iš proto. Ypač galima vaikiną įžeisti, kai yra palyginamos jo silpnosios pusės. Tai visiškai sutrypia jo vyrišką ego, todėl dažniausiai jis pasijaučia menkavertis. Patikėk, joks vaikinas nenori šalia silpnosios lyties atstovės pasirodyti silpnas.

6. Kai mergina slepia, ką veikia. Jei mergina nesako, kur eina, meluoja arba neatsiveria - tai vaikinus ne tik skaudina, bet ir verčia juos tolti nuo merginų. Ne vienas vaikinas yra pasakęs, jog skaudžiausia išdavystė jiems yra melas. Jei neturėtum ko slėpti, ko gero jam tikrai pasakytum, kur leidi laiką.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis