Apsidžiaugsite: gimusios šį mėnesį merginos palaimintos didžiulei sėkmei

Ši mergina - ypatinga. Ji stipri, nepriklausoma, gyvybinga, užsispyrusi, tačiau kai reikia - nuolaidi, turinti charakterį, bet miela. Ji tikrai sėkminga ir pati tai žino. Ji yra...

...SPALIO mėnesį gimusi mergina. Stiprios ir patikimos spalio mėnesį gimusios merginos pirmosios skina savo veiklos vaisius. Joms patinka viskas, kas gera ir gražu, ir jas dažnai supa materialiniai malonumai. Spalio mėnesį gimusios dažnai būna labai jausmingos ir švelnios. Joms labai svarbūs prisilietimai – ir versle, ir romantiniuose santykiuose. Jos gana stabilios ir konservatyvios, tai vienos iš patikimiausių merginų.


Jos itin atkaklios ir ši savybė stumia jas viską atlikti iki galo ir atitikti standartus. Nors kartais jos gali persistengti saugodamos ir gindamos savo artimus žmones. Joms puikiai sekasi uždirbti pinigus, jos niekada nemeta projektų pusiaukelėje – atsitraukia tik tada, kai viską padaro iki galo.


Šį mėnesį gimusios dar garsėja ir savo užsispyrimu, bet ši savybė gali būti interpretuojama ir kaip visiškas atsidavimas savo darbui ar vykdomai veiklai. Jos puikios darbuotojos ir nuostabios draugės, nes jos visada šalia, kas benutiktų. Jas globoja Venera, ji simbolizuoja meilę, potraukį, grožį ir kūrybingumą.


Kalbant apie asmeninę erdvę, jos išlieka principingos, tačiau be galo teisingos. Su jomis taip lengvai nepasiginčysi ir savo tiesos neįrodysi, tačiau beveik visuomet liksi pasisėmęs idėjų, išminties. Tačiau kai spalį gimusios įsimyli, tuomet gali dėl kito žmogaus atiduoti viską - tampa romantiškos, itin jausmingos, atranda savo švelnią pusę. Todėl jos labai tinkamos kurti šeimai - yra ganėtinai stabilios, nemėgstančios vienadienių nuotykių. Atsidavusios, lojalios ir be galo nuoširdžios. Dar kyla klausimų, kodėl šioms merginoms gyvenime dažniausiai pasiseka?

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis