Tavo tikrasis sielos amžius: jį nusakys gimimo mėnuo

(2)

Ar kartais nepagalvojai, jog tavo kūne gyvena sena siela? Visi linksminasi, dalyvauja, aktyviai leidžia laisvalaikį, o tu dažnokai trokšti paprasčiausiai įsitaisyti lovoje su gera knyga ir karšta arbata. O gal priešingai, pagal savo amžių jautiesi kur kas jaunesnė? Tikrąjį tavo amžių nusakys gimimo mėnuo, kuriuo gimei.

SAUSIS. Teigiama, jog šį mėnesį gimusios siela - pačios jauniausios. Daugeliui Avinų teduotume 8 metus. Taip yra todėl, jog Avinai naivoki, greitai užsiplieskiantys, staigiai ko nors užsinorintys ir dažnai keičiantys nuomonę žmonės. Kartais patys suvokia, kaip vaikiškai elgiasi rodydami savo užsispyrimą...


VASARIS. Jums iš tiesų yra 10 metų. Šis amžius jums skirtas dėl to, jog jūs labai dažnai keičiat nuomones. Tarsi vaikai, iš pradžių įsigeidę vienokio, o tada kitokio skonio ledų. Be to, jums kikenimas - neatsiejamas dalykas. Net ir per dalykinius susitikimus. Todėl jūs širdyje visada išliksite mažais vaikais.


KOVAS. Šį mėnesį gimę - tikri paaugliai. Jiems duodama 16 metų. Jie įnoringi, keliantys bereikšmes dramas ir dažniausiai maištaujantys prieš tikrovę - kad ir kokio amžiaus bebūtų. Be to, jie labai pašėlę romantiniuose santykiuose, kaip ir dauguma tokio amžiaus jaunuolių!


BALANDIS. Šį mėnesį gimę - žmonės, gimę su patirties bagažu. Jiems duodami 55 metai. Jie labai daug mąsto, gilinasi į save, savo dvasinį pasaulį - būtent taip elgiasi žmonės, kurie pasiekia vidurinį amžių. Jie ganėtinai brandūs, tačiau nėra visiškos senos sielos jauname kūne, nes mėgsta ir jaunatvinius dalykus. Tiesa, yra kiek senamadiški.


GEGUŽĖ. Gegužę gimusioms 60 metų. Jos tarsi senos sielos jauname kūne, mat yra labai brandžios, geba dalinti naudingus patarimus ir nesvarbu, kokio amžiaus bebūtų, jau yra nemažai patyrusios.


BIRŽELIS. Birželį gimusioms skiriami garbingi 30 metų. Šį mėnesį gimę, kad ir kokio amžiaus būdami, jau tvirtai stovi ant kojų, sugeba valdyti savo finansus bei užtikrintai žvelgia į ateitį kaip ir dauguma trisdešimtmečių. Tai - aukso amžius, galbūt būtent todėl jiems taip sekasi gyvenime?


LIEPA. Daugeliui šį mėnesį gimusių iš tiesų - 28 metai. Tokio amžiaus žmonės noriai kuria šeimas, suka šeimyninius lizdelius, o Liūtai iš prigimties labai šeimyniški, todėl nuo pat ankstyvos jaunystės svajoja apie šeimą ir vaikus.


RUGPJŪTIS. Visoms rugpjūtį gimusioms iš tiesų yra po 24 metus. Tai - pats audringiausias ir daugiausiai galimybių atnešantis amžius. Jos tarsi užsitrigusios šiame laikotarpyje - jos nepriklausamos, savarankiškos, dievinančios laisvę ir visuomet pasiryžusios patirti naujų nuotykių.


RUGSĖJIS. Jums tėra 18 metų. Jūs vis dar ieškojimuose ir patyrimuose - mėgstate viską išbandyti, labai dažnai eksperimentuojate ir mėgstate linksmintis. Jūs net viduriniame amžiuje neatsisakys išeiti į miestą ir smagiai praleisti laiką su draugais.


SPALIS. Jums iš tiesų yra 35 metai. Spalį gimę visada aiškiai žino, ko nori iš gyvenimo. Jie brandūs, tačiau visuomet labai aktyvūs. Bendraamžių kompanijoje jie visuomet išsiskiria santūrumu ir atrodo kur kas vyresni - taip yra dėl jų solidaus stiliaus bei iškalbos.


LAPKRITIS. Lapkritį gimusiems yra 50 metų. Jie - brandūs ir... šiek tiek tingūs. Tai amžius, kai žmonės neretai pasirenka poilsį namuose ir ramybę. Jie, kad ir kokio tikrojo amžiaus bebūtų, dažniausiai taip pat rinksis ramų poilsį, o ne prasiblaškymą mieste. Be to, jie dievina skaityti, kaip ir daugelis šio amžiaus žmonių.


GRUODIS. Gruodį gimusiems vos 20 metų - jie visą gyvenimą išlieka besiblaškantys, ieško savosios laimės ir dažnai svarsto, ar gyvena tokį gyvenimą, apie kokį svajoja. Vis dėlto kartu jie be galo žavingi - jie visą gyvenimą sugeba išlikti it būdami dvidešimties.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis