10 tiesų apie gimusias rugsėjį: nusistebėsi taiklumu

Rugsėjo mėnuo ne veltui laikomas ypatingu. Tai naujos pradžios, atgimimo, mokslų, žinių, pokyčių metas. Ne veltui rugsėjo mėnesį gimę pasižymi ypatingomis savybėmis. Gimei rugsėjo mėnesį? Tuomet šios dešimt tiesų tau turėtų turėtų būti artimos:

Neretai tampa darboholikais. Tai nėra pramanas - kadangi profesinėje srityje siekia aukštumų, neretai aukoja savo laisvalaikį ir buvimą su šeima bei draugais. Tai ganėtinai pavojinga, ypač žinant pavojingus darboholizmo padarinius. Rudenį gimę turėtų daugiau laiko skirti sau - atsipalaiduoti, apsilankyti masažuose, pasportuoti.


Jie ilgiau gyvena. Norintiems į pasaulį paleisti ilgaamžę atžalą, tyrėjai pataria planuoti vaikelio gimimą rudens sezonu. Oficialiais tyrimais patvirtinta, jog rudeniukai ilgiau gyvena. Tam įtakos turi sveikesnė rudenį gimusių gyvensena, rūpinimasis savimi bei įgytas aukštesnis išsilavinimas, pelninga profesija (tad geresnė sveikatos priežiūra).


Tai mandagūs žmonės. Mandagumas bei kultūringumas išskiria daugelį rudenį gimusių žmonių. Jie niekuomet nesistengs pasirodyti atžagarūs, retai kada keiksis ir visuomet stengs išlaikyti gerą įvaizdį. Rudenį gimę gana preciziški, gal neretai pompastiški, tačiau kultūra jų kraujyje.


Yra linkę viską atlikti be priekaištų. Tai labai dažnai perfekcionistai ir idealistai, kurie žūtbūt trokšta įgyvendinti tikslus. Jei jų kelyje atsiranda kliūčių, tuoj pat trokšta jas šalinti. Viena vertus, tokie žmonės nemažai pasiekia, jie netuščiažodžiauja, o veikia, tačiau tokiu savo charakterio tipu gana dažnai pakenkia aplinkiniams, nepaisydami jų interesų arba susigadina sveikatą, pernelyg stengdamiesi. Tai uolūs, darbštūs žmonės, tačiau jiems būtina pailsėti.


Neabejotinai mėgsta sportuoti. Fizinė veikla rudenį gimusius atpalaiduoja, be to, taip jie tvirtina savo kūną, kurį stengiasi puoselėti. Vis dėlto ne visuomet mėgiamam sportui atranda laiko. O turėtų!


Linkę į kraštutinumus. Nors yra apdairūs, viską apskaičiuojantys, gyvenime gali pasitaikyti atvejų, kai jausis sumišę, negalės priimti sprendimų ir bus linkę į kraštitunumus. Neretai tai jiems gali labai skaudžiai atsigriebti - pagarbos praradimu, mylimo žmogaus ar sveikatos netekimu.


Neretai tampa darboholikais. Tai nėra pramanas - kadangi profesinėje srityje siekia aukštumų, neretai aukoja savo laisvalaikį ir buvimą su šeima bei draugais. Tai ganėtinai pavojinga, ypač žinant pavojingus darboholizmo padarinius. Rudenį gimę turėtų daugiau laiko skirti sau - atsipalaiduoti, apsilankyti masažuose, pasportuoti.


Yra optimistai. Nors daugelis teigia, jog rudenį gimę yra linkę į depresiją, tai pramanas. Labai dažnai rudenį gimusieji pasižymi optimizmu daugelyje gyvenimo sričių, mat geba išlaikyti gerą nuotaiką. Be to, šiuos žmones be galo sunku išvesti iš kantrybės, todėl jie retai kada pyksta ar konfliktuoja su aplinkiniais.


Puikiai suvokia pinigų vertę. Tai bene taupiausi žmonės, kurie žino, jog kiekvienas uždirbtas pinigas yra vertingas - juk dėl jo tiek stengtąsi! Rudenį gimę nėra švaistūnai, kurie pinigus švaisto į kairę ir į dešinę. Priešingai, jie moka taupyti ir ragina tai daryti aplinkinius.


Jų gretose yra nemažai kairiarankių. Moksliniais tyrimais įrodyta, jog kaire rašantys žmonės dažniausiai gimsta nuo rugsėjo iki gruodžio mėnesio. Keistas sutapimas? Tyrėjai iš tiesų konkrečiai negali pagrįsti šio fakto priežasčių, tačiau rezultatai lieka rezultatais.Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis